SKÅL MED LOCK, Kina 1700-talets slut_1526a_8db09085b0d97ab_lg.jpeg
SKÅL MED LOCK, Kina 1700-talets slut
Slutpris1 400 SEK
BOJAN, Kina, sen Kangxi, (1662-1722)_1527a_8db0908724a7983_lg.jpeg
BOJAN, Kina, sen Kangxi, (1662-1722)
Slutpris8 600 SEK
FAT, Kina 1700-tal_1528a_8db0f6d0389adb7_lg.jpeg
FAT, Kina 1700-tal
Slutpris5 600 SEK
SKÅL, Kina 1700-tal_1529a_8db09073cc0e0cf_lg.jpeg
SKÅL, Kina 1700-tal
Slutpris2 300 SEK
HAMADAN, ORIENTMATTA, Galleri, handknuten_1705a_8db0ea1fa68a38c_lg.jpeg
HAMADAN, ORIENTMATTA, Galleri, handknuten
Slutpris2 600 SEK
MATBORD, 1970-tal, furu_1708a_8db0e74ceb0e7c7_lg.jpeg
MATBORD, 1970-tal, furu
Slutpris400 SEK
TIDNINGSSTÄLL, 1970-tal, furu_1711a_8db0f673dd9e91f_lg.jpeg
TIDNINGSSTÄLL, 1970-tal, furu
Slutpris300 SEK
KARIN BJÖRKQUIST (1927-2018) "Kobolt"_1703a_8db1034b386364b_lg.jpeg
KARIN BJÖRKQUIST (1927-2018) "Kobolt"
Slutpris600 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal, EAE_1713a_8db0f67987470a6_lg.jpeg
GOLVLAMPA, 1950-tal, EAE
Slutpris450 SEK
ELMER HOMBERG (1897-1979), Olja på duk_1716a_8db0f400bc37324_lg.jpeg
ELMER HOMBERG (1897-1979), Olja på duk
Slutpris450 SEK
SPEGEL, 1960-tal, teak_1714a_8db0f407a9214ca_lg.jpeg
SPEGEL, 1960-tal, teak
Slutpris200 SEK
TAKARMATUR, skeppsmodell_1719a_8db0e9159646cad_lg.jpeg
TAKARMATUR, skeppsmodell
Slutpris750 SEK
SPEGEL, omkring 1800, Louis XVI_1478a_8db0841ff9e4dab_lg.jpeg
SPEGEL, omkring 1800, Louis XVI
Slutpris2 100 SEK
LISA LARSON (f 1931), figurin_1578a_lg.jpeg
LISA LARSON (f 1931), figurin
Slutpris5 400 SEK
LISA LARSON (Född -31), "Pelle"_1731a_8db10fa40a56a98_lg.jpeg
LISA LARSON (Född -31), "Pelle"
Slutpris1 200 SEK
LISA LARSON (Född -31), Älg_1732a_8db1026860c922b_lg.jpeg
LISA LARSON (Född -31), Älg
Slutpris2 000 SEK
LISA LARSON (Född -31), Räv_1733a_8db102791cbf660_lg.jpeg
LISA LARSON (Född -31), Räv
Slutpris500 SEK
LISA LARSON (Född -31),  Väst och Nord_1734a_8db10fa5628bc1e_lg.jpeg
LISA LARSON (Född -31), Väst och Nord
Slutpris400 SEK
LISA LARSON (Född 1931), figurin_1696a_8db0f683c34d52e_lg.jpeg
LISA LARSON (Född 1931), figurin
Slutpris5 000 SEK
LISA LARSON (Född -31), Nord, Syd och Öst_1735a_8db1027a4bff3b5_lg.jpeg
LISA LARSON (Född -31), Nord, Syd och Öst
Slutpris500 SEK
LISA LARSON (Född -31), Väggrelief, Solros_1736a_8db102829ba516b_lg.jpeg
LISA LARSON (Född -31), Väggrelief, Solros
Slutpris750 SEK
LISA LARSON (Född -31), Väggrelief, Solros_1737a_8db10281989ee3c_lg.jpeg
Slutpris900 SEK
LISA LARSON (Född -31), "Lotta"_1738a_8db0f68e9545308_lg.jpeg
LISA LARSON (Född -31), "Lotta"
Slutpris1 500 SEK
LISA LARSON (Född -31), Figuriner, 2 st_1739a_8db100dd15f6c31_lg.jpeg
LISA LARSON (Född -31), Figuriner, 2 st
Slutpris950 SEK
LISA LARSON (Född -31), Vas och skål_1740a_8db0f6ce7df655f_lg.jpeg
LISA LARSON (Född -31), Vas och skål
Slutpris500 SEK
VITRINSKÅP MED SKÄNK, Englesson_1636a_8db0e9100ad73a1_lg.jpeg
VITRINSKÅP MED SKÄNK, Englesson
Slutpris4 000 SEK
POTTSKÅP, England, 1800-tal_1477a_8db052ec145e971_lg.jpeg
POTTSKÅP, England, 1800-tal
Slutpris950 SEK
KARMSTOLAR, ett par, 1980-tal_1495a_8db0525079c541c_lg.jpeg
KARMSTOLAR, ett par, 1980-tal
Slutpris1 100 SEK
GOLVUR, 1800-talets första hälft_1496a_8db052f27398691_lg.jpeg
GOLVUR, 1800-talets första hälft
Slutpris850 SEK
ELMER HOLMBERG (1897-1979), Olja på duk_1717a_8db0f4039c0f674_lg.jpeg
ELMER HOLMBERG (1897-1979), Olja på duk
Slutpris250 SEK
TAKARAMATUR, 1960/70-tal_1720b_8db0e91ebd1a3b7_lg.jpeg
TAKARAMATUR, 1960/70-tal
Slutpris250 SEK
RALPH JUDELL (Född 1935), Olja på duk_1721a_8db0f3fe74d4c30_lg.jpeg
RALPH JUDELL (Född 1935), Olja på duk
SlutprisInga bud
GEORG JENSEN (1866-1935), Duk_1723a_8db10d30a7b6373_lg.jpeg
GEORG JENSEN (1866-1935), Duk
Slutpris650 SEK
G.R. MCINTYRE, 1900-tal, Akvarell_1724a_8db0f3f6a3ffbb9_lg.jpeg
G.R. MCINTYRE, 1900-tal, Akvarell
Slutpris100 SEK
INGEBORG LUNDIN, "Silvia"_1747a_8db1011c6c97332_lg.jpeg
INGEBORG LUNDIN, "Silvia"
Slutpris1 100 SEK
KAFFESERVIS, 27 delar_1748a_8db10120c6a9783_lg.jpeg
KAFFESERVIS, 27 delar
Slutpris200 SEK
WHISKEYGLAS, 11 delar (6+5)_1749a_8db1011b0deab0c_lg.jpeg
WHISKEYGLAS, 11 delar (6+5)
Slutpris500 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), Färglitografi_1726a_8db0f3ec2d9d818_lg.jpeg
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), Färglitografi
Slutpris250 SEK
LÅS/HÄNGE, vitguld 18k, ovalslipad blå safir_1577a_lg.jpeg
LÅS/HÄNGE, vitguld 18k, ovalslipad blå safir
Slutpris2 600 SEK
RALPH JUDELL (Född 1935), Olja på duk_1722a_8db0f3fd12047ee_lg.jpeg
Slutpris200 SEK
ANNA THOTT (1922-1991), Olja på duk_1725a_8db0f3ea994a66a_lg.jpeg
ANNA THOTT (1922-1991), Olja på duk
Slutpris500 SEK
FOLKE LIND (1931-2017), Färglitografi_1727a_8db0f3f9fa7e660_lg.jpeg
FOLKE LIND (1931-2017), Färglitografi
Slutpris250 SEK
SPEGEL, 1900-tal, förgylld_1715a_8db0f40fdf5fd56_lg.jpeg
SPEGEL, 1900-tal, förgylld
Slutpris350 SEK
GOLVURNA, Kina, 19/2000-tal_1629a_8db13f8c656f4f3_lg.jpeg
GOLVURNA, Kina, 19/2000-tal
Slutpris1 500 SEK
OIVA TOIKKA (1931-2019), Vas_1741e_8db100f30bc7d3d_lg.jpeg
OIVA TOIKKA (1931-2019), Vas
Slutpris250 SEK
CHAMPAGNEGLAS, 12 st_1745a_8db101188f5cf1d_lg.jpeg
CHAMPAGNEGLAS, 12 st
Slutpris450 SEK
FIGURINER, 2 st_1754a_8db100e10d44d45_lg.jpeg
FIGURINER, 2 st
Slutpris300 SEK
LJUSKRONA, för 8 ljus, 1900-talets början_1498a_8db10ed430eb79a_lg.jpeg
LJUSKRONA, för 8 ljus, 1900-talets början
Slutpris2 500 SEK