Populära föremål

Populära föremål från vår kommande auktion 23 mars

Ett urval från vår senaste auktion den 24 februari

  • 1 PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN

    #1: PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, Soffbord

    Slutpris 9 400 SEK

  • 3 LISA LARSON (född 1931), Lejonpar

    #3: LISA LARSON (född 1931), Lejonpar

    Slutpris 5 600 SEK

  • 4 PLÅTMYNT, 4 daler silvermynt, koppar

    #4: PLÅTMYNT, 4 daler silvermynt, koppar

    Slutpris 14 000 SEK

  • #44: OLE LYNGGAARD, Copenhagen, Collier

    #44: OLE LYNGGAARD, Copenhagen, Collier

    Slutpris 4 800 SEK

  • 232 SKRIVSCHATULL, 1700-talets slut

    #232: SKRIVSCHATULL, 1700-talets slut

    Slutpris 4 600 SEK

  • #298: BOKSKÅP, tidigt 1900-tal

    #298: BOKSKÅP, tidigt 1900-tal

    Slutpris 12 500 SEK

  • Charlotte Perriand lounge chair

    Följ oss på Instagram.

  • Skänk Skåne 1795

    Läs utvalda artiklar.

  • b73973ba-a238-42ae-ae0a-1a3caf249e5a_58514_1_400.webp?auto=compress,format

    Se våra videoklipp.

  • ÅKE HELLMAN (1915-2017), PORTRÄTT AV CARIN ELISABETH GEIJER (1912-1947)

    Se nyheter i vår katalog!

Få nyheter om kommande auktioner!