STOLAR, ett par omkring år 1800_1532a_8db0904cce27f82_lg.jpeg
STOLAR, ett par omkring år 1800
Slutpris100 SEK
TV/RADIO, Luxor by Otake, _1563a_8db09def1f9449c_lg.jpeg
TV/RADIO, Luxor by Otake,
Slutpris150 SEK
KARUSELLBORD, Engelsk stil, 1900-tal_1564a_8db10ed7288a8f4_lg.jpeg
KARUSELLBORD, Engelsk stil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
BORDSLAMPA, Belid, typ 13108, _1565a_8db09dfe07a3bec_lg.jpeg
BORDSLAMPA, Belid, typ 13108,
SlutprisInga bud
KJELL ROSÉN (1909-1982), olja på pannå_1571a_lg.jpeg
KJELL ROSÉN (1909-1982), olja på pannå
Slutpris200 SEK
TEKANNA MED LOCK, Sydostasien_1574a_lg.jpeg
TEKANNA MED LOCK, Sydostasien
Slutpris400 SEK
KNIVAR, KÅSA, SVEPASKAR_1572a_lg.jpeg
KNIVAR, KÅSA, SVEPASKAR
Slutpris500 SEK
FILMCELL, katt ur "Pelle Svanslös"_1575a_lg.jpeg
FILMCELL, katt ur "Pelle Svanslös"
Slutpris350 SEK
GUN-BRITT MOLDEUS,  akvarell_1587a_lg.jpeg
GUN-BRITT MOLDEUS, akvarell
SlutprisInga bud
NIVADA, damarmbandsur_1582a_lg.jpeg
NIVADA, damarmbandsur
Slutpris900 SEK
DELTAGARMEDALJ, OS London 1948, brons_1592a_lg.jpeg
DELTAGARMEDALJ, OS London 1948, brons
Slutpris850 SEK
SKÅL/VAS, Valto Kokko, Iittala, glas_1599a_lg.jpeg
SKÅL/VAS, Valto Kokko, Iittala, glas
Slutpris250 SEK
TAVLA, 1900-tal, indopersisk, figurscen_1603a_lg.jpeg
TAVLA, 1900-tal, indopersisk, figurscen
Slutpris150 SEK
GOLVURNA, Kina, 1900-tal_1674a_8db0dd5304613b4_lg.jpeg
GOLVURNA, Kina, 1900-tal
Slutpris850 SEK
GOLVURNA, Kina, 1900-tal_1675a_8db0dd522b30034_lg.jpeg
GOLVURNA, Kina, 1900-tal
Slutpris600 SEK
PIEDESTAL, 1900-tal_1676a_8db0dd65b69f5a9_lg.jpeg
PIEDESTAL, 1900-tal
Slutpris600 SEK
SKRIVBORDSSTOL, 1950-tals modell_1677a_8db0dd622503adb_lg.jpeg
SKRIVBORDSSTOL, 1950-tals modell
Slutpris650 SEK
PELARBORD, 1800-tal_1678a_8db0dd54d17e9d6_lg.jpeg
PELARBORD, 1800-tal
Slutpris150 SEK
SKRIVBORD, BODAFORS, 1900-talets mitt_1679a_8db0e74b09710f5_lg.jpeg
SKRIVBORD, BODAFORS, 1900-talets mitt
Slutpris1 500 SEK
TESERVIS, 10 delar, Gabriel Keramik_1617a_lg.jpeg
TESERVIS, 10 delar, Gabriel Keramik
Slutpris550 SEK
ELDHUNDAR, ett par, Frankrike_1614a_lg.jpeg
ELDHUNDAR, ett par, Frankrike
Slutpris1 100 SEK
DAMUR MED ARMBAND,18K guld_1600a_lg.jpeg
DAMUR MED ARMBAND,18K guld
Slutpris8 800 SEK
RULLKLAFFSEKRETÄR, 1800-talets andra hälft_1604a_lg.jpeg
RULLKLAFFSEKRETÄR, 1800-talets andra hälft
Slutpris650 SEK
HARRY SANDBERG (1920-1985), figurkomposition_1609a_lg.jpeg
HARRY SANDBERG (1920-1985), figurkomposition
Slutpris100 SEK
BARNSTOL, omkring 1900_1625a_lg.jpeg
BARNSTOL, omkring 1900
Slutpris200 SEK
FILMCELL, ELAKA MÅNS ur "Pelle Svanslös"_1622a_lg.jpeg
FILMCELL, ELAKA MÅNS ur "Pelle Svanslös"
Slutpris400 SEK
GALLERSKÅL på fot, Japan, 18/1900-tal _1628a_lg.jpeg
438
GALLERSKÅL på fot, Japan, 18/1900-tal
SlutprisInga bud