BALUCH, PERSIEN, ORIENTMATTA, Handknuten_1513a_8db0b6eecf80a5b_lg.jpeg
BALUCH, PERSIEN, ORIENTMATTA, Handknuten
Slutpris200 SEK
SALONGSBORD, 1900-tal, Louis XV-stil_1620a_lg.jpeg
SALONGSBORD, 1900-tal, Louis XV-stil
Slutpris150 SEK
SJÖMANSKISTA, 1900-talets första hälft_1502a_8db052ed7590be5_lg.jpeg
SJÖMANSKISTA, 1900-talets första hälft
Slutpris1 300 SEK
SOFFGRUPP, 1960/70-tal_1515a_8db0b6eaf59b79a_lg.jpeg
SOFFGRUPP, 1960/70-tal
Slutpris500 SEK
SMYCKEN, silver, i parti_1666a_8db0dd46bba17ef_lg.jpeg
SMYCKEN, silver, i parti
Slutpris300 SEK
BIJOUTERIER, i parti_1667a_8db0dd4abf84838_lg.jpeg
BIJOUTERIER, i parti
Slutpris250 SEK
RAMAR, 1 par_1691a_8db10d355030986_lg.jpeg
RAMAR, 1 par
Slutpris450 SEK
TAKARMATUR 1970-tal, koppar_1611a_lg.jpeg
TAKARMATUR 1970-tal, koppar
Slutpris150 SEK
STOL, 1700-tal, senbarock_1689a_8db0dd6ba79a241_lg.jpeg
STOL, 1700-tal, senbarock
Slutpris1 500 SEK
BORD, 1700-tal, furu och ek_1690a_8db0e731f399a0e_lg.jpeg
BORD, 1700-tal, furu och ek
Slutpris900 SEK
STOLAR, 1 par, 1800-tal, sengustavianska_1692a_8db0dd63ede0e38_lg.jpeg
STOLAR, 1 par, 1800-tal, sengustavianska
Slutpris150 SEK
DEKORATIV TAVLA, "Super Steamer"_1693a_8db0f404f60cc62_lg.jpeg
DEKORATIV TAVLA, "Super Steamer"
Slutpris400 SEK
STOLAR, ett par, Sengustavianska_1613a_lg.jpeg
STOLAR, ett par, Sengustavianska
Slutpris900 SEK
ÄLDRE SVENSKA SEDLAR, 6 st_1694a_8db10d330eb4c1b_lg.jpeg
ÄLDRE SVENSKA SEDLAR, 6 st
Slutpris750 SEK
SALONGSBORD, omkring 1900_1695a_8db0e746cf7b443_lg.jpeg
SALONGSBORD, omkring 1900
Slutpris100 SEK
NICOLAS GUÉRIN (Född 1978), Foto_1699a_8db1034dc938c45_lg.jpeg
NICOLAS GUÉRIN (Född 1978), Foto
Slutpris550 SEK
BERTIL VALLIEN (Född -38), skulptur_1776a_8db100de44a4ee0_lg.jpeg
BERTIL VALLIEN (Född -38), skulptur
Slutpris300 SEK
CARL ÖJERSTAM (f. 1971), snurrfåtölj_1607a_lg.jpeg
CARL ÖJERSTAM (f. 1971), snurrfåtölj
Slutpris900 SEK
WILHELM KÅGE (1889-1960)_1778a_8db0f695ce657ae_lg.jpeg
WILHELM KÅGE (1889-1960)
Slutpris1 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt_1782a_8db0f6668d5beda_lg.jpeg
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
HELENA BRUUN (1920-1999), Finland_1783a_8db10d44bea16a4_lg.jpeg
HELENA BRUUN (1920-1999), Finland
Slutpris200 SEK
VINSTÄLL, ett par_1785e_8db0f670623e192_lg.jpeg
VINSTÄLL, ett par
Slutpris1 000 SEK
ANNA-LISA THOMPSON (1905-1952), vas_1585a_lg.jpeg
ANNA-LISA THOMPSON (1905-1952), vas
Slutpris250 SEK
VIDE JANSON (1924-2007), Träsnitt_1789a_8db10d40d6d8a70_lg.jpeg
VIDE JANSON (1924-2007), Träsnitt
Slutpris100 SEK
SOLUR,  mässing_1795a_8db10283aca81fe_lg.jpeg
SOLUR, mässing
Slutpris1 200 SEK
BORDSLAMPA, Iviken, IKEA_1807a_8db10f437eb3e12_lg.jpeg
BORDSLAMPA, Iviken, IKEA
Slutpris300 SEK
BORDSDEKORATIONER, 5 st_1808a_8db10f47789784f_lg.jpeg
BORDSDEKORATIONER, 5 st
Slutpris900 SEK
INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943), färglitografi_1596a_lg.jpeg
INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943), färglitografi
Slutpris200 SEK
NAMNBRÄDA, FÖR BÅT, 1900-tal_1809a_8db1034f219e371_lg.jpeg
NAMNBRÄDA, FÖR BÅT, 1900-tal
Slutpris750 SEK
ALLMOGEFÖREMÅL, 3 st_1810a_8db102754e99566_lg.jpeg
ALLMOGEFÖREMÅL, 3 st
Slutpris450 SEK
BAROMETER MED TERMOMETER, 1900-tal_1811a_8db0f5ca56f99bb_lg.jpeg
BAROMETER MED TERMOMETER, 1900-tal
Slutpris100 SEK
MAJ HEMBERG (1906-1992), träsnitt_1790a_8db10d3e0a9e505_lg.jpeg
MAJ HEMBERG (1906-1992), träsnitt
Slutpris350 SEK
BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004), färglitografi_1581a_lg.jpeg
BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004), färglitografi
Slutpris300 SEK
TABRIZ, ORIENTMATTA, antik, handknuten_1684d_8db10d5576b911a_lg.jpeg
TABRIZ, ORIENTMATTA, antik, handknuten
Slutpris41 000 SEK
BÅTBYGGARMALL_1812a_8db1027f3b2243b_lg.jpeg
BÅTBYGGARMALL
Slutpris200 SEK
MATBORD, FYRA STOLAR_1687a_8db10d52de8455b_lg.jpeg
MATBORD, FYRA STOLAR
Slutpris600 SEK
ORVAR PALM (1915-1976)_1791a_8db10d3faf629e9_lg.jpeg
ORVAR PALM (1915-1976)
Slutpris400 SEK
TABRIZ, Orientmatta, Iran, semiantik/antik_1618a_lg.jpeg
TABRIZ, Orientmatta, Iran, semiantik/antik
Slutpris450 SEK
KOMPLOT DESIGN, "Zanzi", barstolar, 3 st_1816a_8db10d4e5fefc42_lg.jpeg
KOMPLOT DESIGN, "Zanzi", barstolar, 3 st
Slutpris950 SEK
SKÅP, 1930/40-tal, björk, _1825a_8db10f825e68037_lg.jpeg
SKÅP, 1930/40-tal, björk,
Slutpris100 SEK
PARAPLYSTÄLL, 1900-tal_1820a_8db10d36538340e_lg.jpeg
PARAPLYSTÄLL, 1900-tal
Slutpris550 SEK
RÖLLAKANSMATTA, 1900-talets andra hälft_1573a_lg.jpeg
RÖLLAKANSMATTA, 1900-talets andra hälft
Slutpris250 SEK
SKÅL MED FAT, "Lydia" Mats Jonasson (född 1945)_1821a_8db10d2ec293e6a_lg.jpeg
SKÅL MED FAT, "Lydia" Mats Jonasson (född 1945)
Slutpris100 SEK
SOLSPEGLAR, ett par_1794a_8db103540d821db_lg.jpeg
SOLSPEGLAR, ett par
Slutpris800 SEK
GOLVLAMPOR, Ett par_1768a_8db0f67bb763573_lg.jpeg
GOLVLAMPOR, Ett par
Slutpris1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR,, olja på duk_1792a_8db10d3b79c4f54_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR,, olja på duk
Slutpris550 SEK
ARVID AHLBERG (1851-1932), kustbild_1627a_lg.jpeg
ARVID AHLBERG (1851-1932), kustbild
Slutpris1 100 SEK
PARTI SILVERSMYCKEN_1781a_8db100f7b7fdc52_lg.jpeg
PARTI SILVERSMYCKEN
Slutpris100 SEK