LJUSSTAKAR, ett par, 1800-talets slut_2093a_8db23d947a2a42c_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, ett par, 1800-talets slut
Slutpris450 SEK
KAPTENSSTOLAR, 8 st, tidigt 1900-tal_2183a_8db2542cad47594_lg.jpeg
KAPTENSSTOLAR, 8 st, tidigt 1900-tal
Slutpris1 900 SEK
HYLLSKÅP, 1800-talets första hälft_2194a_8db255cfd4e4c09_lg.jpeg
HYLLSKÅP, 1800-talets första hälft
Slutpris300 SEK
AMPEL FÖR 3 LJUS_2191b_8db26df50ffb200_lg.jpeg
AMPEL FÖR 3 LJUS
Slutpris150 SEK
KJELL LINSKI LINDGREN, Samtida_2175a_8db260c7afba5cb_lg.jpeg
KJELL LINSKI LINDGREN, Samtida
Slutpris1 100 SEK
SNAPSGLAS, 13 st_2196a_8db26ebd5d7f9ff_lg.jpeg
SNAPSGLAS, 13 st
Slutpris750 SEK
POTTSTOL FÖR BARN_2179a_8db26eb2ba51f24_lg.jpeg
366
POTTSTOL FÖR BARN
Slutpris800 SEK
HÖRNSKÅP, 1700-tal_2193a_8db255d930b135c_lg.jpeg
HÖRNSKÅP, 1700-tal
Slutpris1 000 SEK
ORIENTMATTA, Hamadan, Galleri_2195a_8db26d18ce51f28_lg.jpeg
ORIENTMATTA, Hamadan, Galleri
Slutpris2 000 SEK
KANNA, Gustafsberg, 1892_2180a_8db26eab8072547_lg.jpeg
KANNA, Gustafsberg, 1892
Slutpris1 200 SEK
REMMARE, 6 st_2197a_8db2a0979764443_lg.jpeg
REMMARE, 6 st
Slutpris100 SEK
AMPEL, 1920-tal_2192a_8db2ab91a8db1e6_lg.jpeg
AMPEL, 1920-tal
Slutpris150 SEK
LJUSSTAKAR, 2st_1956a_8db1e580d3da3a1_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, 2st
Slutpris900 SEK
HELENA BRUUN (1920-1999), Finland_1900a_lg.jpeg
HELENA BRUUN (1920-1999), Finland
SlutprisInga bud
VINGLAS, 5 st, SNAPSGLAS, 4 st_2198a_8db26ebf2662c0d_lg.jpeg
VINGLAS, 5 st, SNAPSGLAS, 4 st
Slutpris100 SEK
LJUSSTAKAR, 3 st_1957a_8db23cade23c16a_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, 3 st
Slutpris1 100 SEK
SPELBORD, 1800-talets andra hälft_1829a_8db1b2504d70578_lg.jpeg
SPELBORD, 1800-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft_2059a_8db1fe86ceb45d4_lg.jpeg
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
LJUSSTAKAR, ett par_2088a_8db23cc121852ba_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, ett par
Slutpris1 500 SEK
BYRÅ, 1960-tal, teak_2112a_8db260bdce056c9_lg.jpeg
BYRÅ, 1960-tal, teak
Slutpris300 SEK
HANS ERNBACK, (1942-2019)_2117a_8db260c90294899_lg.jpeg
HANS ERNBACK, (1942-2019)
SlutprisInga bud
VÄGGAPPLIQUER, ett par 1800-talets mitt_2131a_8db2492a0cfc964_lg.jpeg
VÄGGAPPLIQUER, ett par 1800-talets mitt
Slutpris850 SEK
STOL, sengustaviansk_2202a_8db254fa7ab5de9_lg.jpeg
STOL, sengustaviansk
Slutpris100 SEK
SYPUFF, 1900-talets mitt_2203a_8db254f79310dd3_lg.jpeg
SYPUFF, 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
BYRÅ MED STENSKIVA_2205a_8db29f61691b5e8_lg.jpeg
BYRÅ MED STENSKIVA
Slutpris1 300 SEK
KINESISK  AKVARELL_2086a_8db2632f06a904f_lg.jpeg
KINESISK AKVARELL
Slutpris200 SEK
GOLVUR, 1800-tal_2206a_8db25f735f20b09_lg.jpeg
GOLVUR, 1800-tal
Slutpris400 SEK
FÅTÖLJER, ett par_2208a_8db2550302e21af_lg.jpeg
FÅTÖLJER, ett par
Slutpris150 SEK
EMMAFÅTÖLJ, nyrokoko_2209a_8db25438fba90e5_lg.jpeg
EMMAFÅTÖLJ, nyrokoko
Slutpris200 SEK
MATBORD, 1800-talets andra hälft_2210c_8db26318fa0eb24_lg.jpeg
MATBORD, 1800-talets andra hälft
Slutpris1 000 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982)_2213a_8db26eadfb7c543_lg.jpeg
STIG LINDBERG (1916-1982)
Slutpris350 SEK
PIPSTÅNKA_2214a_8db26eac7579632_lg.jpeg
PIPSTÅNKA
Slutpris350 SEK
MATBORD/SOFFBORD, 1940-tal_2211a_8db260c0b1ebe07_lg.jpeg
MATBORD/SOFFBORD, 1940-tal
Slutpris250 SEK
STEKFAT OCH VATTENKANNA_2215a_8db26eb973afcb9_lg.jpeg
STEKFAT OCH VATTENKANNA
Slutpris400 SEK
TÄNDSTICKSFODRAL_2216b_8db26eb0be05703_lg.jpeg
TÄNDSTICKSFODRAL
Slutpris850 SEK
SKOPA, sjömansarbete, 1800-tal_2217a_8db26eaf1c36d8d_lg.jpeg
SKOPA, sjömansarbete, 1800-tal
Slutpris2 800 SEK
DOSA, omkring 1900_2218a_8db26eb1ac91647_lg.jpeg
DOSA, omkring 1900
Slutpris550 SEK
LEKSAKSHÄST_2219a_8db26d248dfcff3_lg.jpeg
LEKSAKSHÄST
Slutpris200 SEK
KAPTENSSTOL, SAMT STOLAR, ett par_2224a_8db25437f7a2f86_lg.jpeg
KAPTENSSTOL, SAMT STOLAR, ett par
Slutpris300 SEK
KARMSTOL, omkring år 1900_2225a_8db25f6e0e654b3_lg.jpeg
KARMSTOL, omkring år 1900
Slutpris550 SEK
AMPEL, för 6 ljus, tidigt 1900-tal_2226c_8db2aeed89c4a95_lg.jpeg
AMPEL, för 6 ljus, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
AMPEL för 3 ljus_2227a_8db26df6c8326de_lg.jpeg
AMPEL för 3 ljus
Slutpris250 SEK
SOFFA, Bröderna Andersson, "Örenäs"_2228a_lg.jpeg
SOFFA, Bröderna Andersson, "Örenäs"
Slutpris4 000 SEK
SOFFA, Bröderna Andersson, "Örenäs"_2233a_lg.jpeg
Slutpris3 000 SEK
KRYDDHYLLA, Orrefors_2232a_lg.jpeg
KRYDDHYLLA, Orrefors
Slutpris1 700 SEK
GOLVSPEGEL, sk psyke, samtida_2229a_lg.jpeg
GOLVSPEGEL, sk psyke, samtida
Slutpris500 SEK
SOFFBORD, Nordiska Kompaniet_2230a_lg.jpeg
SOFFBORD, Nordiska Kompaniet
Slutpris150 SEK
FÅTÖLJ MED FOTPALL, Casa Milano_2231a_lg.jpeg
FÅTÖLJ MED FOTPALL, Casa Milano
Slutpris100 SEK