PARTI UDDA FÖREMÅL_6119a_8dc0d2fa895d9e1_lg.jpeg
PARTI UDDA FÖREMÅL
Slutpris250 SEK
ROBERT HÖGFELDT (1994-1986), Blandteknik_6235a_lg.jpeg
ROBERT HÖGFELDT (1994-1986), Blandteknik
SlutprisInga bud
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft_6006a_8dc02394c9235d5_lg.jpeg
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft
Slutpris450 SEK
YTTERFODER, Rörstand, 1800-talets slut_6149a_8dc0c735c31fc60_lg.jpeg
YTTERFODER, Rörstand, 1800-talets slut
Slutpris400 SEK
HATTASK, 1900-talets början, _6152a_8dc0dda4f5b9269_lg.jpeg
HATTASK, 1900-talets början,
Slutpris250 SEK
FICKUR, John Ward, London, silver_6125a_8dc0d2db87e534a_lg.jpeg
FICKUR, John Ward, London, silver
Slutpris400 SEK
SILVERFÖREMÅL, i parti_6247a_lg.jpeg
SILVERFÖREMÅL, i parti
Slutpris2 400 SEK
LJUSSTAKAR, 2 par, 1800-talets slut_6135a_8dc0ddb98907d73_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, 2 par, 1800-talets slut
Slutpris450 SEK
SALLADSKÅL, Stelton, Danmark_5955a_8dbfbb44a707cfd_lg.jpeg
SALLADSKÅL, Stelton, Danmark
Slutpris200 SEK
TRÄSKÅLAR, 4 st, allmoge, 1800-tal_6150a_8dc0d34101a9182_lg.jpeg
TRÄSKÅLAR, 4 st, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 000 SEK
SNÄCKSPEGEL, utförd 1972_6128a_8dc0ded6f5f5395_lg.jpeg
SNÄCKSPEGEL, utförd 1972
Slutpris200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flickporträtt_5628a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, flickporträtt
Slutpris450 SEK
RELIGIÖS FIGUR, 1800-tal eller äldre_6205a_8dc18341e9251d5_lg.jpeg
RELIGIÖS FIGUR, 1800-tal eller äldre
Slutpris300 SEK
BÖRJE HEDLUND (1909-2005), Pastell_6206a_8dc110ebf416ca2_lg.jpeg
BÖRJE HEDLUND (1909-2005), Pastell
Slutpris300 SEK
RYNO FRIEBERG (1920-2018), Olja på pannå_6250a_8dc110d2d307705_lg.jpeg
RYNO FRIEBERG (1920-2018), Olja på pannå
Slutpris750 SEK
ROTKORG, samt spånkorg, allmoge_6160a_8dc0d31baa82205_lg.jpeg
ROTKORG, samt spånkorg, allmoge
Slutpris1 400 SEK
ARAMIS NEY (F. 1943), Blandteknik_6242a_lg.jpeg
ARAMIS NEY (F. 1943), Blandteknik
Slutpris100 SEK
GALLERIMATTA, semiantik, Saruk, handknuten_6261c_8dc11cb28862953_lg.jpeg
GALLERIMATTA, semiantik, Saruk, handknuten
Slutpris550 SEK
JOSEFIN ALPEN (F. 1985), Fåtöljer, 2 st_6219a_lg.jpeg
JOSEFIN ALPEN (F. 1985), Fåtöljer, 2 st
Slutpris1 000 SEK
BOJAN MED LOCK, Kina, 1800-tal_6292b_8dc11ca12a27333_lg.jpeg
BOJAN MED LOCK, Kina, 1800-tal
Slutpris350 SEK
NILS GUNNAR ZANDER (f. 1944), Väggmask_6237a_lg.jpeg
NILS GUNNAR ZANDER (f. 1944), Väggmask
Slutpris450 SEK
BERTIL VALLIEN (F. 1938), Vas, "Tornado"_5631a_lg.jpeg
BERTIL VALLIEN (F. 1938), Vas, "Tornado"
Slutpris300 SEK
DOCKSKÅPSINTERIÖR, Speceriaffär_6187a_8dc10f6628be221_lg.jpeg
DOCKSKÅPSINTERIÖR, Speceriaffär
Slutpris2 100 SEK
DOCKSKÅPSINTERIÖR, Badrum_6188a_8dc10f5b2ba6ed8_lg.jpeg
DOCKSKÅPSINTERIÖR, Badrum
Slutpris1 400 SEK
DOCKSKÅPSINTERIÖR, Salong_6189a_8dc10f5ec44cc8c_lg.jpeg
DOCKSKÅPSINTERIÖR, Salong
Slutpris1 000 SEK
DOCKSKÅPSINTERIÖR, Bibliotek_6190a_8dc10f694fecabb_lg.jpeg
DOCKSKÅPSINTERIÖR, Bibliotek
Slutpris900 SEK
DOCKSKÅPSINTERIÖR, vardagsrum_6191a_8dc10f6ddf12250_lg.jpeg
DOCKSKÅPSINTERIÖR, vardagsrum
Slutpris800 SEK
LJUSSTAKAR, 4 st, varav ett par, 1800-tal_6248a_8dc11257f61efc1_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, 4 st, varav ett par, 1800-tal
Slutpris400 SEK
ADRIENE GARDÈRE (f. 1972), Bordslampa_6220a_lg.jpeg
ADRIENE GARDÈRE (f. 1972), Bordslampa
Slutpris750 SEK
GOLVLAMPA, Nybro Armaturfabrik_5629a_lg.jpeg
GOLVLAMPA, Nybro Armaturfabrik
Slutpris500 SEK
BRÄNNVINSFLASKA, omkring 1900_6161a_8dc0d3380c7320e_lg.jpeg
BRÄNNVINSFLASKA, omkring 1900
Slutpris100 SEK
NATTDUKSBORD, ett par, Engelsk stil_5630a_lg.jpeg
NATTDUKSBORD, ett par, Engelsk stil
Slutpris500 SEK
SPEGEL, 1800-talets andra hälft, mahogny_6131a_8dc182c527e912a_lg.jpeg
SPEGEL, 1800-talets andra hälft, mahogny
Slutpris600 SEK
HUMMERGAFFLAR, 8 st, nysilver_6153a_8dc0ddbd90ccbfc_lg.jpeg
HUMMERGAFFLAR, 8 st, nysilver
Slutpris350 SEK
TEBURK, tenn, daterad 1759_6195a_8dc1127225918fb_lg.jpeg
TEBURK, tenn, daterad 1759
Slutpris300 SEK
HERTHA BENGTSSON (1917-1993)_6222a_8dc1b4aa35b61c5_lg.jpeg
HERTHA BENGTSSON (1917-1993)
Slutpris200 SEK
RYNO FRIEBERG (1920-2018), Olja på duk_6249a_8dc110d8a3a2874_lg.jpeg
RYNO FRIEBERG (1920-2018), Olja på duk
SlutprisInga bud
SIRI MAGNUS-LAGERCRANTZ (1875-1944)_6255a_8dc110de67a43b6_lg.jpeg
SIRI MAGNUS-LAGERCRANTZ (1875-1944)
Slutpris450 SEK
RESVÄSKA, Skinn, 1900-talets andra hälft_6259c_8dc12b5b2d079c9_lg.jpeg
RESVÄSKA, Skinn, 1900-talets andra hälft
Slutpris150 SEK
VÄGGLAMPOR, ett par, 1950/60-tal_6294a_8dc15e1a3fcb7eb_lg.jpeg
VÄGGLAMPOR, ett par, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
RENATE STOCK-PAULSON (Född 1950) _6226a_lg.jpeg
RENATE STOCK-PAULSON (Född 1950)
Slutpris700 SEK
STOLAR, 2 st, sengustavianska_6281a_8dc12b5fa022dac_lg.jpeg
STOLAR, 2 st, sengustavianska
Slutpris200 SEK
TAKARMATUR, 1960/70-tal_6260a_lg.jpeg
TAKARMATUR, 1960/70-tal
Slutpris500 SEK
WILLEM DE MOOR, vas, Flygsfors_6266a_8dc1125ef628abe_lg.jpeg
WILLEM DE MOOR, vas, Flygsfors
Slutpris550 SEK
BORDSLAMPA, Gusums bruk_6264a_8dc15cfcb36f47b_lg.jpeg
BORDSLAMPA, Gusums bruk
Slutpris250 SEK
ATENIENNE FÖR HÖRN, mahogny_6325a_lg.jpeg
ATENIENNE FÖR HÖRN, mahogny
Slutpris800 SEK
KAROTT MED LOCK, England_6240a_lg.jpeg
KAROTT MED LOCK, England
Slutpris450 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Saruk, handknuten_6262c_8dc11cb12313edf_lg.jpeg
ORIENTMATTA, semiantik, Saruk, handknuten
Slutpris600 SEK