FRUKTSERVIS, 11 delar, Nittsjö_6566a_8dc2884c7753890_lg.jpeg
FRUKTSERVIS, 11 delar, Nittsjö
Slutpris350 SEK
BENGT ELDE, (1939-2015), färglitografi_6567a_8dc26f2fc71700e_lg.jpeg
BENGT ELDE, (1939-2015), färglitografi
Slutpris1 000 SEK
KAFFESKEDAR, 12 st, silver_6640a_8dc2887740f5731_lg.jpeg
KAFFESKEDAR, 12 st, silver
Slutpris1 300 SEK
VÄTTAR, 2 st, småskrake_6639a_8dc28854d265305_lg.jpeg
VÄTTAR, 2 st, småskrake
Slutpris700 SEK
BORDSLAMPA, tidigt 1900-tal, opalinglas_6535a_lg.jpeg
BORDSLAMPA, tidigt 1900-tal, opalinglas
Slutpris300 SEK
KAFFESERVIS, 27 delar_6602a_8dc28830b778bfb_lg.jpeg
KAFFESERVIS, 27 delar
Slutpris600 SEK
GITARR, Levin, modell NR123_6638a_8dc296a3916b096_lg.jpeg
GITARR, Levin, modell NR123
Slutpris600 SEK
SLAGBORD, 1800-tal, barockstil, ek_6605a_8dc28beae5aaca7_lg.jpeg
SLAGBORD, 1800-tal, barockstil, ek
Slutpris400 SEK
KAFFESERVIS, 31 delar_6603a_8dc2882cce12461_lg.jpeg
KAFFESERVIS, 31 delar
Slutpris800 SEK
LISA NETZ (1936-2012), akvarell_6596a_8dc26ffb7526cbe_lg.jpeg
LISA NETZ (1936-2012), akvarell
Slutpris600 SEK
SKRIVBORD, Engelsk stil_6461a_8dc2ef1fcd47965_lg.jpeg
SKRIVBORD, Engelsk stil
Slutpris350 SEK
KOLHINK, 1900-tal, vitmetall_6489a_8dc232837a7c7d8_lg.jpeg
KOLHINK, 1900-tal, vitmetall
Slutpris200 SEK
LAXBRÄDA, teak och vitmetall_6490a_8dc23285ce9596b_lg.jpeg
LAXBRÄDA, teak och vitmetall
Slutpris150 SEK
KISTA, 1700-talets första hälft, ek_6462a_8dc2244447c8ca1_lg.jpeg
KISTA, 1700-talets första hälft, ek
Slutpris800 SEK
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets första hälft_6463h_8dc225722825e27_lg.jpeg
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
ALESSI, kaffebryggare_6491a_8dc23244e8bd5e8_lg.jpeg
ALESSI, kaffebryggare
Slutpris500 SEK
STEKHUV MED SKÄRBRÄDA, Menu_6492c_8dc2324ef39ede0_lg.jpeg
STEKHUV MED SKÄRBRÄDA, Menu
Slutpris1 100 SEK
SOFFBORD ENGLESSON_6493a_8dc226225381840_lg.jpeg
SOFFBORD ENGLESSON
Slutpris900 SEK
SKÄNKSKÅP JUGEND, tidigt 1900-tal_6494a_8dc2339029071c3_lg.jpeg
SKÄNKSKÅP JUGEND, tidigt 1900-tal
Slutpris1 100 SEK
HATTHYLLA, sekelskiftestil_6568a_8dc32dae020d320_lg.jpeg
HATTHYLLA, sekelskiftestil
Slutpris2 200 SEK
MATSERVIS, ROSENTHAL, Bavaria_6499a_8dc2643764715a6_lg.jpeg
MATSERVIS, ROSENTHAL, Bavaria
Slutpris900 SEK
SLAGBORD 1800-talets mitt,  originalmålat_6496e_8dc28ad469cb4b3_lg.jpeg
SLAGBORD 1800-talets mitt, originalmålat
Slutpris5 800 SEK
ORIENTMATTA, Indisk, handknuten_6585a_8dc28b8025d608a_lg.jpeg
ORIENTMATTA, Indisk, handknuten
Slutpris300 SEK
LISA NETZ, (1936-2012)_6588a_8dc2702a43a7e62_lg.jpeg
LISA NETZ, (1936-2012)
Slutpris300 SEK
STIG OLSON (1936-2016), färglitografi_6592a_8dc272a78192244_lg.jpeg
STIG OLSON (1936-2016), färglitografi
Slutpris100 SEK
SPEGELBYRÅ, omkring år 1900_6497a_8dc2338ab0c9d8f_lg.jpeg
SPEGELBYRÅ, omkring år 1900
Slutpris1 500 SEK
Herrhattar 2st_6500a_8dc2642df71781e_lg.jpeg
366
Herrhattar 2st
Slutpris250 SEK
STOLAR, ett par, Skandiform_6599a_lg.jpeg
STOLAR, ett par, Skandiform
Slutpris300 SEK
GOLVLAMPA 'Swing' By Rydèns_6498b_8dc32d8ec2a01fa_lg.jpeg
GOLVLAMPA 'Swing' By Rydèns
Slutpris1 100 SEK
ORIENTMATTA, Nain, handknuten, silke_6642a_8dc28b7b9a44ddc_lg.jpeg
ORIENTMATTA, Nain, handknuten, silke
Slutpris2 200 SEK
BREVPRESS/BORDSDEKORATION_6598c_8dc272c8e39b55c_lg.jpeg
BREVPRESS/BORDSDEKORATION
Slutpris900 SEK
BARBIEDOCKOR, 2st, "Midge"_6595a_8dc28847abd8d9b_lg.jpeg
BARBIEDOCKOR, 2st, "Midge"
Slutpris800 SEK
STAFFAN KRONBERG, (född 1909) död ökänt år_6593a_8dc2700dcd4521b_lg.jpeg
STAFFAN KRONBERG, (född 1909) död ökänt år
SlutprisInga bud
BORDSLAMPA MÄSSING 1900-talets mitt_6501a_8dc2c6d6db2f341_lg.jpeg
BORDSLAMPA MÄSSING 1900-talets mitt
Slutpris200 SEK
GOLVUR, Sverige, 1700-tal, ek_6606a_8dc296afad613e3_lg.jpeg
GOLVUR, Sverige, 1700-tal, ek
Slutpris600 SEK
FISKGAFFLAR 12 st, silver_6617a_8dc288019e3197f_lg.jpeg
FISKGAFFLAR 12 st, silver
Slutpris4 200 SEK
INGRID NILSSON OCH CHRISTINA KNALL_6594a_8dc27009bc53cbd_lg.jpeg
INGRID NILSSON OCH CHRISTINA KNALL
Slutpris400 SEK
BANDSKED, Hälsingland, 1800-tal_6611a_8dc28815aa2e831_lg.jpeg
BANDSKED, Hälsingland, 1800-tal
Slutpris900 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, tenn_6612a_8dc272bcb6d8dd8_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, ett par, tenn
Slutpris400 SEK
HINK MED HÄNKEL, koppar, 1800/1900-tal_6613a_8dc28851558187a_lg.jpeg
HINK MED HÄNKEL, koppar, 1800/1900-tal
Slutpris600 SEK
MILITÄRT MATKÄRL, koppar_6614a_8dc2881bc2b21a4_lg.jpeg
MILITÄRT MATKÄRL, koppar
Slutpris300 SEK
PUNSCHBÄGARE 6 st, silver_6616a_8dc288292347854_lg.jpeg
PUNSCHBÄGARE 6 st, silver
Slutpris2 500 SEK
K.WITTGREN, 1900-tal, olja på papp_6608a_8dc271e4a4abb1a_lg.jpeg
K.WITTGREN, 1900-tal, olja på papp
Slutpris100 SEK
ÄGGHÖNOR, 2 st_6619a_8dc2885bfaa5eff_lg.jpeg
ÄGGHÖNOR, 2 st
Slutpris600 SEK
KANNA MED TENNLOCK_6620a_8dc2885a15e0e5e_lg.jpeg
KANNA MED TENNLOCK
Slutpris150 SEK
BING & GRÖNDAHL, skulptur_6661a_8dc2890ff9a181a_lg.jpeg
BING & GRÖNDAHL, skulptur
Slutpris800 SEK
BÅTMODELL, Räddningsbåt, "Tiohuggare"_6664a_8dc2bd5fec27551_lg.jpeg
BÅTMODELL, Räddningsbåt, "Tiohuggare"
Slutpris1 100 SEK
ERIK HALLQVIST, Simeå, Hälsingland_6665b_8dc2890ae8e3ca6_lg.jpeg
ERIK HALLQVIST, Simeå, Hälsingland
Slutpris900 SEK