MARIANNE WESTMAN (1928-2017)_6764a_8dc2ca9e76a7e86_lg.jpeg
MARIANNE WESTMAN (1928-2017)
Slutpris150 SEK
JORGO KRALLIS (född 1937), färgetsning_6830a_8dc2d709f2dd6c0_lg.jpeg
JORGO KRALLIS (född 1937), färgetsning
Slutpris450 SEK
TAKARMATURER, ett par, sekelskiftesstil_6788a_8dc2ef32aca2f43_lg.jpeg
TAKARMATURER, ett par, sekelskiftesstil
Slutpris450 SEK
ARMBANDSUR, Citizen, Örnen, _6528a_lg.jpeg
ARMBANDSUR, Citizen, Örnen,
Slutpris100 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR _6584a_8dc27011db6df54_lg.jpeg
Slutpris200 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft_6488a_8dc230adfb801b0_lg.jpeg
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft
Slutpris250 SEK
BÅTMOTOR, Husqvarna 4hk, 80 cc A, tidigt 60-tal_6811a_8dc2d63345f5863_lg.jpeg
BÅTMOTOR, Husqvarna 4hk, 80 cc A, tidigt 60-tal
Slutpris800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal_6794a_8dc2d6cb231a4fb_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal
Slutpris1 600 SEK
LJUSSTAKE FÖR 3 LJUS, 1900-tal_6779a_8dc2ca9c565788f_lg.jpeg
LJUSSTAKE FÖR 3 LJUS, 1900-tal
Slutpris600 SEK
LAGGKÄRL MED HÄNKLAR, 1800-tal _6510a_lg.jpeg
LAGGKÄRL MED HÄNKLAR, 1800-tal
Slutpris200 SEK
SYLTKRUKA, Rörstrand, stengods_6780a_8dc2caa5602c016_lg.jpeg
SYLTKRUKA, Rörstrand, stengods
Slutpris800 SEK
LOUIS NITKA (född 1940), färgetsning_6828b_8dc2d70568adc29_lg.jpeg
LOUIS NITKA (född 1940), färgetsning
Slutpris400 SEK
FICKURSNYCKLAR, 2 st, 18K guld_6778a_8dc2e3d230fb7a3_lg.jpeg
FICKURSNYCKLAR, 2 st, 18K guld
Slutpris1 900 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982), Fat, "Domino"_6687a_8dc2bd697335eb0_lg.jpeg
STIG LINDBERG (1916-1982), Fat, "Domino"
Slutpris900 SEK
ARMBANDSUR, Certina, 2 st Seiko, Regent_6530a_lg.jpeg
ARMBANDSUR, Certina, 2 st Seiko, Regent
Slutpris150 SEK
BALJA, tidigt 1900-tal, koppar, _6785a_8dc2e14307d7233_lg.jpeg
BALJA, tidigt 1900-tal, koppar,
Slutpris700 SEK
MONICA BACKSTRÖM (1939-2020)_6770a_8dc2e3a6d16396e_lg.jpeg
MONICA BACKSTRÖM (1939-2020)
Slutpris1 100 SEK
CHAHAB TAYEFEH-MOHAJER (född 1951)_6826a_8dc2d6e5e7dd032_lg.jpeg
CHAHAB TAYEFEH-MOHAJER (född 1951)
SlutprisInga bud
DAVID WRETLING (1901-1986), Skulptur_6704e_8dc2be3b5d4646e_lg.jpeg
DAVID WRETLING (1901-1986), Skulptur
Slutpris1 000 SEK
TAKARMATUR, Zero, för 6 st spotlights_6514a_lg.jpeg
TAKARMATUR, Zero, för 6 st spotlights
Slutpris250 SEK
BRYLLE/JACOBSEN, Danmark_6553a_8dc2c6d9137c43c_lg.jpeg
BRYLLE/JACOBSEN, Danmark
Slutpris1 200 SEK
Manskapssadel, Svenska Kavalleriet_6570c_8dc28adc1682ec9_lg.jpeg
Manskapssadel, Svenska Kavalleriet
Slutpris450 SEK
FRITZ HOLMER, (1906-1967)_6579a_8dc296b489ba9f9_lg.jpeg
FRITZ HOLMER, (1906-1967)
Slutpris300 SEK
GUNVOR OLIN-GRÖNQVIST, "Suvi"_6646a_8dc27e7a961ebb7_lg.jpeg
GUNVOR OLIN-GRÖNQVIST, "Suvi"
Slutpris350 SEK
TAKARMATUR, Zero, för 6 st spotlights_6529a_lg.jpeg
Slutpris300 SEK
BÄNK, 1900-tal, flätad sits i läder_6715a_lg.jpeg
BÄNK, 1900-tal, flätad sits i läder
Slutpris1 600 SEK
MONICA BACKSTRÖM (1939-2020)_6773a_8dc2e29069dc200_lg.jpeg
MONICA BACKSTRÖM (1939-2020)
Slutpris800 SEK
TOMTAR OCH TROLL, ca 25 delar_6796a_8dc32ebf04a4e06_lg.jpeg
TOMTAR OCH TROLL, ca 25 delar
Slutpris1 400 SEK
ARMBANDSUR, Seiko, Selfdater_6513a_lg.jpeg
ARMBANDSUR, Seiko, Selfdater
Slutpris400 SEK
TRÄSOCKLAR FÖR VASER MM_6470a_8dc23247fb8193b_lg.jpeg
TRÄSOCKLAR FÖR VASER MM
Slutpris350 SEK
JOSEF SCHIBLI (1925-2019)_6582a_8dc2701aa550082_lg.jpeg
JOSEF SCHIBLI (1925-2019)
SlutprisInga bud
BYRÅ, sent 1800-tal, furu_6808a_8dc2d557c4702b7_lg.jpeg
BYRÅ, sent 1800-tal, furu
Slutpris300 SEK
MONICA BACKSTRÖM (1939-2020)_6771c_8dc2e2b7aaed96c_lg.jpeg
MONICA BACKSTRÖM (1939-2020)
Slutpris2 200 SEK
HUSHÅLLSVÅG, tidigt 1900-tal, 10 kg_6814a_8dc2e27d9fa1df3_lg.jpeg
HUSHÅLLSVÅG, tidigt 1900-tal, 10 kg
Slutpris500 SEK
TAKLAMPA, NAFA, Nybro Armaturfabrik_6532a_lg.jpeg
TAKLAMPA, NAFA, Nybro Armaturfabrik
Slutpris150 SEK
ROCKHUVUD, 1800-talets första hälft_6651a_8dc289291a542c4_lg.jpeg
ROCKHUVUD, 1800-talets första hälft
Slutpris800 SEK
ÖLBOLLE, 1800-tal, Norge/Västsverige_6653a_8dc2891958932cd_lg.jpeg
ÖLBOLLE, 1800-tal, Norge/Västsverige
Slutpris1 100 SEK
SKRIVSCHATULL, 1700-talets slut_6655a_8dc2891c60fafa5_lg.jpeg
SKRIVSCHATULL, 1700-talets slut
Slutpris4 600 SEK
MODELLBÅT, Sportbåt, 1900-talets mitt_6660a_8dc2891edd16c52_lg.jpeg
MODELLBÅT, Sportbåt, 1900-talets mitt
Slutpris350 SEK
MATBORD, samtida_6549a_lg.jpeg
MATBORD, samtida
Slutpris200 SEK
SOPPSLEV, silver_6554a_8dc265db32fd07a_lg.jpeg
SOPPSLEV, silver
Slutpris700 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003)_6677a_8dc29810e7cce05_lg.jpeg
Slutpris700 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003)_6678a_8dc2981eda96df5_lg.jpeg
Slutpris500 SEK
TRÄSOCKLAR FÖR VASER MM_6469a_8dc232497640090_lg.jpeg
TRÄSOCKLAR FÖR VASER MM
Slutpris350 SEK
HÄNGSKÅP, för hörn ,1800-tal, furu_6531a_lg.jpeg
HÄNGSKÅP, för hörn ,1800-tal, furu
Slutpris300 SEK
MONICA BACKSTRÖM (1939-2020)_6772a_8dc2e2b43633589_lg.jpeg
MONICA BACKSTRÖM (1939-2020)
Slutpris700 SEK
TERRIN MED LOCK OCH FAT, 1900-tal_6825a_8dc2e14a3e84c3b_lg.jpeg
TERRIN MED LOCK OCH FAT, 1900-tal
Slutpris450 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, omkring 1900_6781a_8dc2e2815d48185_lg.jpeg
BORDSFOTOGENLAMPA, omkring 1900
Slutpris1 100 SEK