NATTDUKSBORD, ett par, Engelsk stil_5328a_8dbdbb8865a7d39_lg.jpeg
NATTDUKSBORD, ett par, Engelsk stil
Slutpris400 SEK
FÅTÖLJ, Göte Möbler Nässjö, 1970/80-tal_5329a_8dbdc45a0e1a098_lg.jpeg
FÅTÖLJ, Göte Möbler Nässjö, 1970/80-tal
Slutpris350 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, Italien_5338c_8dbdec4d5e61d6f_lg.jpeg
BORDSLAMPOR, ett par, Italien
Slutpris450 SEK
FÄLTTELEFON, LM Ericson, 1900-talets mitt_5380a_8dbdf918a20c74e_lg.jpeg
FÄLTTELEFON, LM Ericson, 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
HUNTING TABLE, England, 1900-tal_5330a_8dbdbb9413648bf_lg.jpeg
HUNTING TABLE, England, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
SPEGEL, Nyrokoko, 1800-talets slut_5302a_8dbdc71a5da2808_lg.jpeg
SPEGEL, Nyrokoko, 1800-talets slut
Slutpris550 SEK
FISKMODELLER, 3 st_5278a_8dbe4364b75a0e4_lg.jpeg
FISKMODELLER, 3 st
Slutpris500 SEK
HALSSMYCKE, Michael Kors_5210a_8dbd93641f7f2fc_lg.jpeg
HALSSMYCKE, Michael Kors
Slutpris500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-tal, mässing_5036a_lg.jpeg
BORDSLAMPA, 1900-tal, mässing
Slutpris550 SEK
BERTIL VALLIEN (FÖDD 1938), "Satellite"_5212a_8dbda0b75541077_lg.jpeg
BERTIL VALLIEN (FÖDD 1938), "Satellite"
Slutpris300 SEK
ORIENTMATTA, Abade, handknuten_5314c_8dbdc71c25dbd12_lg.jpeg
ORIENTMATTA, Abade, handknuten
Slutpris250 SEK
CHIFFONJE, 1800-talets slut, furu_5318b_8dbdba364fc1a8c_lg.jpeg
CHIFFONJE, 1800-talets slut, furu
Slutpris150 SEK
KAMFERKISTA, Kina, 1900-tal_5322a_8dbdbb3b78d3a0b_lg.jpeg
KAMFERKISTA, Kina, 1900-tal
Slutpris200 SEK
KLAFFBORD, Sengustaviansk stil, 1900-tal_5325a_8dbdbb44b0356c4_lg.jpeg
KLAFFBORD, Sengustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
GOLVLAMPA, Samtida_5327a_8dbdc7316b64d63_lg.jpeg
GOLVLAMPA, Samtida
Slutpris150 SEK
SOFFBORD, med klaffar, England_5331a_8dbdbb2d7b92c48_lg.jpeg
SOFFBORD, med klaffar, England
Slutpris300 SEK
ZINKBALJA, 1900-tal, ovalformad_5358a_8dbdedc1a87e8dc_lg.jpeg
ZINKBALJA, 1900-tal, ovalformad
Slutpris400 SEK
SERVERINGSSKÄNK, 1800-talets slut, furu_5320b_8dbdba3207f2628_lg.jpeg
SERVERINGSSKÄNK, 1800-talets slut, furu
Slutpris200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Kvinnostudie"_5332a_8dbdec7330336d3_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Kvinnostudie"
Slutpris450 SEK
ORIENTMATTA, Indien, Handknuten_5336d_8dbdeca7d07d09d_lg.jpeg
ORIENTMATTA, Indien, Handknuten
Slutpris450 SEK
ZINKBALJA, 1900-tal, ovalformad_5360a_8dbdedbd8eb7309_lg.jpeg
Slutpris450 SEK
SVEN X-ET ERIXSON (1889-1970)_5341a_8dbdee08c18fce9_lg.jpeg
SVEN X-ET ERIXSON (1889-1970)
Slutpris650 SEK
MATS JONASSON (F. 1945), Glasskulptur_5340a_8dbdec8419e7e58_lg.jpeg
MATS JONASSON (F. 1945), Glasskulptur
Slutpris350 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets slut, furu_5321a_8dbdbb2525a6940_lg.jpeg
SKRIVBYRÅ, 1800-talets slut, furu
Slutpris200 SEK
KLOTLAMPA, 1900-talets mitt_5381a_8dbe51837cd9a63_lg.jpeg
KLOTLAMPA, 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
TAKLAMPA, Lyktan Bankeryds Belysning_5389a_8dbe1e7da7c68c7_lg.jpeg
TAKLAMPA, Lyktan Bankeryds Belysning
Slutpris500 SEK
ZINKBALJA, 1900-tal, ovalformad_5361a_8dbdedbfba8ba05_lg.jpeg
Slutpris450 SEK
FALKENBERGS BELYSNING, Golvlampa_5390a_8dbe1e8b6ea1419_lg.jpeg
FALKENBERGS BELYSNING, Golvlampa
Slutpris1 600 SEK
FIGURIN, Kina, 1900-tal,  _5369a_8dbdedf55bd4546_lg.jpeg
FIGURIN, Kina, 1900-tal,
Slutpris5 200 SEK
ZINKBALJOR, 4 st, runda med hänklar_5363a_8dbdedcce77c9cb_lg.jpeg
ZINKBALJOR, 4 st, runda med hänklar
Slutpris1 300 SEK
KANDELABER, 1900-tal, Järnsmide_5378a_8dbdf8aca23ac3b_lg.jpeg
KANDELABER, 1900-tal, Järnsmide
Slutpris450 SEK
URVERK för golvur, 1700-tal_5383a_8dbdf91a6747898_lg.jpeg
URVERK för golvur, 1700-tal
Slutpris550 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, sannolikt Italien_5368b_8dbdee0385e7eba_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, ett par, sannolikt Italien
Slutpris900 SEK
ZINKBALJOR, 4 st, runda med hänklar_5364a_8dbdedca714ea09_lg.jpeg
Slutpris1 000 SEK
BERTIL VALLIEN (F. 1938), Vas, "Tornado"_5343a_8dbdec860737748_lg.jpeg
BERTIL VALLIEN (F. 1938), Vas, "Tornado"
Slutpris200 SEK
KOPPARKITTEL, omkring 1900_5379a_8dbdf8a6168ef37_lg.jpeg
KOPPARKITTEL, omkring 1900
Slutpris700 SEK
SCHATULL, omkring år 1900_5391a_8dbdf9223e6a832_lg.jpeg
SCHATULL, omkring år 1900
Slutpris1 600 SEK
KLÄDHÄNGARE, ESSEM DESIGN_5392a_8dbe4fab41d2492_lg.jpeg
KLÄDHÄNGARE, ESSEM DESIGN
Slutpris450 SEK
OLLE BROZÉN (F. 1963), Vas, glas_5344a_8dbdec7da29c185_lg.jpeg
OLLE BROZÉN (F. 1963), Vas, glas
Slutpris200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, blandteknik_5393a_8dbe042dd5625f1_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, blandteknik
SlutprisInga bud
SIW MALMKVIST, EP skivor, 10 st_5394a_8dbdf9a342e2a64_lg.jpeg
SIW MALMKVIST, EP skivor, 10 st
Slutpris100 SEK
BORDSLAMPA, Elidus, Vitlackerad metall_5347a_8dbdf73d08a5208_lg.jpeg
BORDSLAMPA, Elidus, Vitlackerad metall
Slutpris300 SEK
BERNDT FRIBERG (1899-1981), Vas, "Selecta"_5370a_8dbdedfa8a12e8d_lg.jpeg
BERNDT FRIBERG (1899-1981), Vas, "Selecta"
Slutpris450 SEK
ELVIS PRESLEY (1935-1977),  3 EP-skivor, 1 singelskiva_5395a_8dbdf996ade6b7b_lg.jpeg
ELVIS PRESLEY (1935-1977), 3 EP-skivor, 1 singelskiva
Slutpris650 SEK
FIGURINGRUPP, Asiatisk_5371a_8dbdeded3cc12d7_lg.jpeg
FIGURINGRUPP, Asiatisk
Slutpris400 SEK
DIVERSE LEKSAKER_5384a_8dbdf8aeaba1ef8_lg.jpeg
DIVERSE LEKSAKER
Slutpris800 SEK
TOMTAR, 5 st, 1900-tal_5367a_8dbdedf81b169c2_lg.jpeg
TOMTAR, 5 st, 1900-tal
Slutpris500 SEK
BORDSLAMPA, omkring 1900, mässing_5356b_8dbdf8a9e3bf3ea_lg.jpeg
BORDSLAMPA, omkring 1900, mässing
Slutpris850 SEK