SOFFBORD, England, idegran_5091a_8dbd633431587cc_lg.jpeg
SOFFBORD, England, idegran
Slutpris150 SEK
SKÄNKSKÅP MED VITRINÖVERDEL_5047a_8dbd9528f92c54a_lg.jpeg
SKÄNKSKÅP MED VITRINÖVERDEL
Slutpris600 SEK
TALLRIKAR, 3 DJUPA, Kina, porslin_5090a_8dbd49af886139b_lg.jpeg
TALLRIKAR, 3 DJUPA, Kina, porslin
Slutpris5 200 SEK
FAT, Japan, Imariporslin_5099a_8dbd49a48790400_lg.jpeg
FAT, Japan, Imariporslin
Slutpris300 SEK
STOLAR, 6 st, England, 1900-tal_5178a_8dbd5f35ef0aa1b_lg.jpeg
STOLAR, 6 st, England, 1900-tal
Slutpris500 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft_5165a_8dbe1ef3f5661f8_lg.jpeg
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 700 SEK
BARNSTOL, på hjul, 1900-talets första hälft_5129a_lg.jpeg
BARNSTOL, på hjul, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
FYLLEHUND samt vas i form av fisk_5100a_8dbd49a8b34ec32_lg.jpeg
FYLLEHUND samt vas i form av fisk
Slutpris300 SEK
TALLRIKAR, ett par, Kina, porslin_5093a_8dbd49aacc7ed4d_lg.jpeg
TALLRIKAR, ett par, Kina, porslin
Slutpris2 900 SEK
SNÄCK OCH FISKSAMLING_5101a_8dbd5527b06f324_lg.jpeg
SNÄCK OCH FISKSAMLING
Slutpris350 SEK
TIDNINGSSTÄLL, England 1900-tal_5160a_8dbd6097fbf0b66_lg.jpeg
TIDNINGSSTÄLL, England 1900-tal
Slutpris700 SEK
BORD, tidigt 1900-tal, mahogny_5161a_8dbe4f3a9cfe920_lg.jpeg
BORD, tidigt 1900-tal, mahogny
Slutpris2 000 SEK
FISKKITTEL MED INSATS, koppar_5271a_8dbdac17eebaab2_lg.jpeg
FISKKITTEL MED INSATS, koppar
Slutpris400 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, barockstil_5103a_8dbd49a6b4dea04_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, ett par, barockstil
Slutpris500 SEK
VÄGGAPPLIQUER, ett par_5104c_8dbdf89a3783ca0_lg.jpeg
VÄGGAPPLIQUER, ett par
Slutpris150 SEK
MONOGRAMISTEN LM, Fåglar på trädgren_5198a_8dbd934d20f8d57_lg.jpeg
MONOGRAMISTEN LM, Fåglar på trädgren
Slutpris250 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft_5135c_8dbd5585ecee0a0_lg.jpeg
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft
Slutpris150 SEK
UPPLÄGGNINGSSKEDAR, ett par_5136a_8dbd550f542eeb6_lg.jpeg
UPPLÄGGNINGSSKEDAR, ett par
Slutpris800 SEK
FISKBESTICK, 28 delar_5141a_8dbd555f64bb2cc_lg.jpeg
FISKBESTICK, 28 delar
Slutpris550 SEK
VAS, 1900-talets första hälft, Kosta_5143a_8dbd54e5890b7c5_lg.jpeg
VAS, 1900-talets första hälft, Kosta
Slutpris550 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Olja på pannå_5203a_8dbd933cf9e941d_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Olja på pannå
Slutpris600 SEK
DEKORATIVA SNÄCKSKAL, 3 st_5153a_8dbd554e1b9f936_lg.jpeg
DEKORATIVA SNÄCKSKAL, 3 st
Slutpris350 SEK
SUPSKED, silver, Bernt Erlandsson_5137a_8dbd550d83d96f8_lg.jpeg
SUPSKED, silver, Bernt Erlandsson
Slutpris1 600 SEK
PLAFOND, Ateljé Lyktan_5130a_lg.jpeg
PLAFOND, Ateljé Lyktan
Slutpris150 SEK
SKRIVBORD, med stol, rokokostil, 1900-tal_5163d_8dbd6315b3ed6a8_lg.jpeg
SKRIVBORD, med stol, rokokostil, 1900-tal
Slutpris1 600 SEK
SOCKERRUSKA, silver, David Andersen_5151a_8dbd54e2f6b5f07_lg.jpeg
SOCKERRUSKA, silver, David Andersen
Slutpris1 200 SEK
LJUSSKRONA FÖR 6 LJUS, gustaviansk stil_5164a_8dbdec2222960ef_lg.jpeg
LJUSSKRONA FÖR 6 LJUS, gustaviansk stil
Slutpris1 900 SEK
OLJELAMPA, silver, omkring 1900_5155a_8dbd553302ebbd2_lg.jpeg
OLJELAMPA, silver, omkring 1900
Slutpris2 300 SEK
BOKSTÖD, mässing_5157a_8dbd5555944f0b3_lg.jpeg
BOKSTÖD, mässing
Slutpris200 SEK
BORDSDEKORATIONER, ett par_5175a_8dbd935ae836f9d_lg.jpeg
BORDSDEKORATIONER, ett par
Slutpris100 SEK
MODELLBILAR, 3 st, skala 1:18, Porsche_5375a_8dbe136d8962e71_lg.jpeg
MODELLBILAR, 3 st, skala 1:18, Porsche
Slutpris650 SEK
FLAKONG, jugend_5168a_8dbe44f32b4905b_lg.jpeg
FLAKONG, jugend
Slutpris350 SEK
DOSA MED LOCK, gjutet glas_5169a_8dbe44f0a532f0e_lg.jpeg
DOSA MED LOCK, gjutet glas
Slutpris200 SEK
SOCKERSTRÖARE, silver, 1800-tal_5170a_8dbd94b3c6b6b3a_lg.jpeg
SOCKERSTRÖARE, silver, 1800-tal
Slutpris400 SEK
TABURETT, 1900-tal, mahogny_5179b_8dbd6096cd9e13b_lg.jpeg
TABURETT, 1900-tal, mahogny
Slutpris300 SEK
ANNIG SARIAN, Stolar, 5 st, "Thalia"_5292a_8dbdc68379e71ca_lg.jpeg
ANNIG SARIAN, Stolar, 5 st, "Thalia"
Slutpris300 SEK
STIG SVEDFELT (1927-2009), fotografi_5126a_lg.jpeg
STIG SVEDFELT (1927-2009), fotografi
Slutpris500 SEK
BO ÅKE ADAMSSON (FÖDD 1941), litografi_5231a_8dbdc6ec39c8fdb_lg.jpeg
BO ÅKE ADAMSSON (FÖDD 1941), litografi
Slutpris500 SEK
SOCKERSKRIN, silver, rokokostil, 1935_5154a_8dbd553973de019_lg.jpeg
SOCKERSKRIN, silver, rokokostil, 1935
Slutpris3 600 SEK
SCHUCO, leksaksbil, "Studio 1050"_5209a_8dbd93571ad2467_lg.jpeg
SCHUCO, leksaksbil, "Studio 1050"
Slutpris500 SEK
HELKROPPSPEGEL, omkring år 1900, förgylld_5205a_8dbdf76941121eb_lg.jpeg
HELKROPPSPEGEL, omkring år 1900, förgylld
Slutpris2 100 SEK
MONOGRAMISTEN, C H, 1800-tal_5127a_lg.jpeg
MONOGRAMISTEN, C H, 1800-tal
Slutpris300 SEK
BRICKA PÅ 3 FÖTTER, England, silver_5159a_8dbd555303d8e4a_lg.jpeg
BRICKA PÅ 3 FÖTTER, England, silver
Slutpris3 200 SEK
BRICKA , med ransoneringskuponger_5196a_8dbd935c3079238_lg.jpeg
BRICKA , med ransoneringskuponger
Slutpris100 SEK
EKORRE, uppstoppad_5195a_8dbd9358c5092f4_lg.jpeg
EKORRE, uppstoppad
Slutpris550 SEK
SENAPSKANNA MED SKED, silver_5171a_8dbd54e01a65214_lg.jpeg
SENAPSKANNA MED SKED, silver
Slutpris750 SEK
MODELLBILAR, 2 st, skala 1:18, 1990-tal_5374a_8dbe136b558b7d2_lg.jpeg
MODELLBILAR, 2 st, skala 1:18, 1990-tal
Slutpris950 SEK
ORIENTMATTA, Pakistan, Boccara_5184a_8dbd6ed311b7b8c_lg.jpeg
ORIENTMATTA, Pakistan, Boccara
Slutpris2 000 SEK