KARIN BJÖRQUIST (1927-2018), "Bell"_7180a_8dc41e660cbfa16_lg.jpeg
KARIN BJÖRQUIST (1927-2018), "Bell"
Slutpris450 SEK
STOLAR, 8 st, nyrokokostil, 1900-tal_6879a_8dc38476df4bc42_lg.jpeg
STOLAR, 8 st, nyrokokostil, 1900-tal
Slutpris250 SEK
KAFFEKANNOR 3 ST, TEKANNOR 2  st_6892a_8dc390d2e9775b6_lg.jpeg
KAFFEKANNOR 3 ST, TEKANNOR 2 st
Slutpris300 SEK
VITRINSKÅP PÅ BENSTÄLLNING, 1900-tal_6913a_8dc3783540d12fa_lg.jpeg
VITRINSKÅP PÅ BENSTÄLLNING, 1900-tal
Slutpris1 400 SEK
ESPRESSOBRYGGARE, Francis & Francis_7246a_8dc42aa55462f93_lg.jpeg
ESPRESSOBRYGGARE, Francis & Francis
Slutpris1 200 SEK
BONAD_7245d_8dc48d719ca327d_lg.jpeg
106
BONAD
Slutpris800 SEK
SNURRFÅTÖLJ, 1960/70-tal, rött skinn_7261a_8dc443180d337de_lg.jpeg
107
SNURRFÅTÖLJ, 1960/70-tal, rött skinn
Slutpris800 SEK
CLUBFÅTÖLJ, 1900-tal, brunt skinn_6880a_8dc379ad94d2e7c_lg.jpeg
CLUBFÅTÖLJ, 1900-tal, brunt skinn
Slutpris500 SEK
SOFFA, Chesterfieldmodell_6881a_8dc3c3692680fbc_lg.jpeg
SOFFA, Chesterfieldmodell
Slutpris300 SEK
SERVERINGSVAGN, Gernilol, "Dinett"_6884a_8dc392b1a2bb35e_lg.jpeg
SERVERINGSVAGN, Gernilol, "Dinett"
Slutpris1 600 SEK
UPPLÄGGNINGSFAT, ett par, Gense_6886a_8dc390ca1509fae_lg.jpeg
UPPLÄGGNINGSFAT, ett par, Gense
Slutpris1 000 SEK
HALLAMPA, tidigt 1900-tal, _6928a_8dc392b69a1d5ec_lg.jpeg
HALLAMPA, tidigt 1900-tal,
Slutpris350 SEK
SERVERINGSSKÅLAR, ett par_6930a_8dc386ea7ef17e7_lg.jpeg
113
SERVERINGSSKÅLAR, ett par
Slutpris200 SEK
PALL, 1900-talets början_6931a_8dc392afdbdd06a_lg.jpeg
PALL, 1900-talets början
Slutpris800 SEK
FÄLLBORD, 1900-tal_6997c_8dc3c35f32a3474_lg.jpeg
FÄLLBORD, 1900-tal
Slutpris500 SEK
GOLVLAMPA, 1940-tal_7262a_8dc4813341ec872_lg.jpeg
GOLVLAMPA, 1940-tal
Slutpris600 SEK
BADKARSSOFFA, 1800-tal, gustaviansk stil_6934a_8dc37a242606e7e_lg.jpeg
BADKARSSOFFA, 1800-tal, gustaviansk stil
Slutpris900 SEK
ORIENTMATTA, Afghan, Ghobi_6993c_8dc392e20c64698_lg.jpeg
ORIENTMATTA, Afghan, Ghobi
Slutpris1 200 SEK
ANITA FRÖDING (Född 1942), olja på duk_6975a_lg.jpeg
ANITA FRÖDING (Född 1942), olja på duk
Slutpris100 SEK
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, björk_7070e_8dc3d0ffd6c9885_lg.jpeg
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, björk
Slutpris800 SEK
AIRA HELLAAKOSKI (1898-1991)_7095a_8dc3de231b9bf41_lg.jpeg
AIRA HELLAAKOSKI (1898-1991)
Slutpris350 SEK
UPPLÄGGNINGSFAT, ett par, nysilver_6887a_8dc3875b0935e46_lg.jpeg
UPPLÄGGNINGSFAT, ett par, nysilver
Slutpris800 SEK
SOFFA OCH FÅTÖLJ, Dux, 1950-tal_6935a_8dc3846d03faa96_lg.jpeg
SOFFA OCH FÅTÖLJ, Dux, 1950-tal
Slutpris350 SEK
MODELLBILAR, 4 st, Porsche 911_7243a_8dc435c83a4edc3_lg.jpeg
MODELLBILAR, 4 st, Porsche 911
Slutpris800 SEK
SLAGBORD, 1800-talets första hälft _6936d_8dc3847ea9178c1_lg.jpeg
SLAGBORD, 1800-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
MODELLBILAR, 4 st, Volvo & Mercedes_7244a_8dc435ca1bc656b_lg.jpeg
MODELLBILAR, 4 st, Volvo & Mercedes
Slutpris1 000 SEK
DOSA MED LOCK, silver, Daniel Hallman_7199a_8dc428f037dbded_lg.jpeg
127
DOSA MED LOCK, silver, Daniel Hallman
Slutpris700 SEK
SKÅP MED SPEGELDÖRR, 1800-tal_7069a_8dc4500800c6e48_lg.jpeg
SKÅP MED SPEGELDÖRR, 1800-tal
Slutpris1 400 SEK
BROSCH, 18K vitguld med diamant _6966a_lg.jpeg
BROSCH, 18K vitguld med diamant
Slutpris900 SEK
JARDINIERE OCH SKÄNKKANNA, jugend_7063a_8dc3dc9e8c10cae_lg.jpeg
JARDINIERE OCH SKÄNKKANNA, jugend
Slutpris250 SEK
SPELBORD, England, 1900-tal_7076c_8dc3d10a8640444_lg.jpeg
SPELBORD, England, 1900-tal
Slutpris900 SEK
ARON J-N, akvarell, kustlandskap_7236a_8dc4374228aafe3_lg.jpeg
ARON J-N, akvarell, kustlandskap
Slutpris150 SEK
PELARBORD, ett par, 1800-talets slut_7068a_8dc3d0e4b65878e_lg.jpeg
PELARBORD, ett par, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
ENSTENSRING, 18K vitguld_6974a_lg.jpeg
ENSTENSRING, 18K vitguld
Slutpris1 400 SEK
ARMBANDSUR, 2 st, Marc by Marc Jacobs_7048a_8dc3de3812ea656_lg.jpeg
ARMBANDSUR, 2 st, Marc by Marc Jacobs
Slutpris1 100 SEK
BARBIESAMLING, mm i parti_7258a_8dc4358f122eda6_lg.jpeg
BARBIESAMLING, mm i parti
Slutpris700 SEK
FIGURINER, 2 st, Bing & Gröndal, Danmark_7047a_8dc3dc97b154afe_lg.jpeg
FIGURINER, 2 st, Bing & Gröndal, Danmark
Slutpris250 SEK
KINAMATTA, handknuten_7084a_8dc3d2c5d0e9f97_lg.jpeg
KINAMATTA, handknuten
Slutpris700 SEK
BORD, 1800-talets slut, Barockstil_6965a_lg.jpeg
BORD, 1800-talets slut, Barockstil
Slutpris200 SEK
SMINKBORD, 1960/70-tal, ek_7039a_8dc3d0ec4d91418_lg.jpeg
SMINKBORD, 1960/70-tal, ek
Slutpris400 SEK
J STÅHLGREN, olja på pannå, fiskeläge_7094a_8dc3de3fd0cccc3_lg.jpeg
J STÅHLGREN, olja på pannå, fiskeläge
Slutpris450 SEK
GUNGSTOL, 1800-talets slut_7092a_8dc3d12846ab6a3_lg.jpeg
GUNGSTOL, 1800-talets slut
Slutpris150 SEK
ORIENTMATTA, Afghan, Ghobi_6994b_8dc392dcba8efc4_lg.jpeg
ORIENTMATTA, Afghan, Ghobi
Slutpris3 600 SEK
GOLVUR, 1800-talets första hälft_7091a_8dc3d237f13af8d_lg.jpeg
GOLVUR, 1800-talets första hälft
Slutpris1 100 SEK
SPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk_7066a_8dc3df4901f4cdd_lg.jpeg
SPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk
Slutpris900 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st_7096a_8dc4507e5a3f3da_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st
Slutpris300 SEK
SPELBORD, 1800-tal, senempire_7075f_8dc3d10fa1af05f_lg.jpeg
SPELBORD, 1800-tal, senempire
Slutpris300 SEK
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft_7077b_8dc3d123c4ebd62_lg.jpeg
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft
Slutpris250 SEK