237 DEKORATIV SKÄRM, 1900-talets början
Relieftryck av näckrosor på läder, bemålad och delvis förgylld, Hö 129, br 66 cm
- Skick:Krackeleringar
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |