52 SKVALLERSPEGLAR från Gamla Stan Stockholm, ett par, 1800-tal eller äldre

1930a_8db1e5659558dcf_med.jpeg
  • 1930a_8db1e5659558dcf_sm.jpeg
  • 1930b_8db1e565a60a294_sm.jpeg
  • 1930c_8db1e565a0d58eb_sm.jpeg
  • 1930d_8db1e566271680e_sm.jpeg
  • 1930e_8db1e565b12b795_sm.jpeg
  • 1930f_8db1e56537b92bb_sm.jpeg
  • 1930g_8db1e565d8922e5_sm.jpeg

bemålad plåt och järn, höjd 14, 31x 22 cm

  • Skick:en med skador, sliten bemålning
  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.