- SpeglarRensa filter
SPEGEL, tillskriven Estrid Ericson
Slutpris1 200 SEK
SPEGEL, 1800-talets första hälft
Slutpris200 SEK
SKVALLERSPEGLAR från Gamla Stan Stockholm, ett par, 1800-tal eller äldre
Slutpris600 SEK
SKVALLERSPEGEL, 1800-tal eller äldre
Slutpris300 SEK
SKVALLERSPEGEL, 1800-tal eller ädre
Slutpris800 SEK
SKVALLERSPEGEL 1800-tal eller äldre
Slutpris750 SEK
SPEGEL, Mahogny
Slutpris150 SEK
SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan-stil,
Slutpris400 SEK
BARNSPEGEL, 1900-talets mitt
Slutpris100 SEK
Slutpris900 SEK
GOLVSPEGEL, sk psyke, samtida
Slutpris500 SEK