10 YNGVE EKSTRÖM (1913-1988), fåtölj
"Lamino", 1960-tal, ek med armlän i teak, skinnklädd, skinnet märkt a tergo AUG -65 (1965), brännmärkt Swedese Yngve Ekström Made in Sweden
- Skick:skinnet med spricka och slitage
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |