377 SPELBORD, 1800-talets andra hälft

1829a_8db1b2504d70578_med.jpeg
  • 1829a_8db1b2504d70578_sm.jpeg
  • 1829b_8db1b250775a944_sm.jpeg
  • 1829c_8db1b25055023ca_sm.jpeg
  • 1829d_8db1b250388be3f_sm.jpeg
  • 1829e_8db1b25067e7661_sm.jpeg
  • 1829f_8db1b25044486ba_sm.jpeg
  • 1829g_8db1b2506918a68_sm.jpeg
  • 1829h_8db1b25081823bf_sm.jpeg
  • 1829i_8db1b250587bec5_sm.jpeg

Nyrokoko, mahogny, höjd 77, 88 x 43 cm

  • Skick:Bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK