SKÅP, 1700-tal, rokoko_2201a_8db25445439eb98_lg.jpeg
SKÅP, 1700-tal, rokoko
Slutpris6 600 SEK
SIDEBOARD, "Korsör"_1855a_8db29f31c9371a0_lg.jpeg
SIDEBOARD, "Korsör"
Slutpris6 000 SEK
BORD, 1920-tal, Swedish Grace_2178b_8db2543c1b46595_lg.jpeg
BORD, 1920-tal, Swedish Grace
Slutpris2 200 SEK
FÅTÖLJ MED FOTPALL, Dux_2185a_8db25f6ffa2038d_lg.jpeg
FÅTÖLJ MED FOTPALL, Dux
Slutpris450 SEK
STOL, sengustaviansk, Stockholmsarbete_2200a_8db254f8cfc9485_lg.jpeg
STOL, sengustaviansk, Stockholmsarbete
Slutpris800 SEK
VILFÅTÖLJ, Efter, Le Corbusier_1857a_8db1a6c4220a140_lg.jpeg
VILFÅTÖLJ, Efter, Le Corbusier
Slutpris3 200 SEK
HÄNGSKÅP, 1800-talets mitt_1881c_8db1b1adda3a390_lg.jpeg
HÄNGSKÅP, 1800-talets mitt
Slutpris1 500 SEK
BRICKSTOLAR, ett par_1963a_8db1f1f765c196a_lg.jpeg
BRICKSTOLAR, ett par
Slutpris650 SEK
DANTESTOL, daterad 1896_1969e_8db1f1db3864f26_lg.jpeg
DANTESTOL, daterad 1896
Slutpris650 SEK
STOLAR, ett par_1975a_8db1fe89f187cc4_lg.jpeg
STOLAR, ett par
Slutpris3 400 SEK
BYRÅ, 1900-tal_1994a_8db260b873109c2_lg.jpeg
BYRÅ, 1900-tal
Slutpris500 SEK
FOLKE OHLSSON (1919-2002), Soffa, 1960-tal_1891a_lg.jpeg
FOLKE OHLSSON (1919-2002), Soffa, 1960-tal
Slutpris100 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-talets mitt_1915a_lg.jpeg
HÖRNSKÅP, 1900-talets mitt
Slutpris100 SEK
KAPTENSSTOLAR, 6 st,  tidigt 1900-tal, _2097a_8db2541de57c99c_lg.jpeg
KAPTENSSTOLAR, 6 st, tidigt 1900-tal,
Slutpris2 700 SEK
STOLAR, 3 st 1800-tal, Karl Johan_2100a_8db254331d44512_lg.jpeg
STOLAR, 3 st 1800-tal, Karl Johan
Slutpris150 SEK
UTDRAGSSOFFA, 1800-tal_2036a_8db255cd8469d5f_lg.jpeg
UTDRAGSSOFFA, 1800-tal
Slutpris150 SEK
CHIFFONJE, 1800-talets andra hälft_1917a_lg.jpeg
CHIFFONJE, 1800-talets andra hälft
Slutpris550 SEK
TABURETT, 1700-tal, barock_2102a_8db29262c9a1606_lg.jpeg
TABURETT, 1700-tal, barock
Slutpris2 900 SEK
SOFFBORD, 1950/60-tal_2060a_8db260c40085b24_lg.jpeg
SOFFBORD, 1950/60-tal
Slutpris550 SEK
KARMSTOLAR, ett par, England, omkring 1900_2104a_8db23c9ef886d54_lg.jpeg
KARMSTOLAR, ett par, England, omkring 1900
Slutpris2 300 SEK
BRUNO MATHSSON (1907-1988), fåtöljer_1896a_lg.jpeg
BRUNO MATHSSON (1907-1988), fåtöljer
Slutpris700 SEK
KAPTENSSTOLAR, 6 st, tidigt 1900-tal_2098a_8db23ca0d22505d_lg.jpeg
KAPTENSSTOLAR, 6 st, tidigt 1900-tal
Slutpris2 400 SEK
KLUBBFÅTÖLJ, England_2106a_8db25503ffefb60_lg.jpeg
KLUBBFÅTÖLJ, England
Slutpris2 100 SEK
SOFFBORD, England 1900-tal_2108a_8db254fcebef374_lg.jpeg
SOFFBORD, England 1900-tal
Slutpris2 800 SEK
BYRÅ, 1940-tal, björk_2113a_8db260b9b78184b_lg.jpeg
BYRÅ, 1940-tal, björk
Slutpris200 SEK
KLAFFBORD, Omkring 1900_2061a_8db255d81c29829_lg.jpeg
KLAFFBORD, Omkring 1900
Slutpris1 300 SEK
STOLAR, 8 st, "Dolphin"_1920a_lg.jpeg
STOLAR, 8 st, "Dolphin"
Slutpris2 700 SEK
TOILETTEBORD MED SPEGEL_2065a_8db25423505168d_lg.jpeg
TOILETTEBORD MED SPEGEL
Slutpris150 SEK
KARMSTOL, 1700-tal, barock_2127a_8db255cc33789dc_lg.jpeg
KARMSTOL, 1700-tal, barock
Slutpris400 SEK
SOFFBORD 1950/60-tal _2128a_8db26df7db4d491_lg.jpeg
SOFFBORD 1950/60-tal
Slutpris550 SEK
STOLAR, ett par omkring år 1800_2144a_lg.jpeg
STOLAR, ett par omkring år 1800
Slutpris250 SEK
SALONGSBORD, omkring 1900_2145a_lg.jpeg
SALONGSBORD, omkring 1900
Slutpris300 SEK
FÅTÖLJ, 1800-talets andra hälft_1828a_8db1b24748b24de_lg.jpeg
FÅTÖLJ, 1800-talets andra hälft
Slutpris150 SEK
MATBORD, 1800-talets andra hälft_1830d_8db26f8e56732a4_lg.jpeg
MATBORD, 1800-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
SOFFBORD, 1970-tal_1831a_8db1bebe2342c44_lg.jpeg
SOFFBORD, 1970-tal
Slutpris1 100 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1800-talets andra hälft_1858a_8db1a6a1dc7a32f_lg.jpeg
FÅTÖLJER, ett par, 1800-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
SYBORD, jugend_1884a_8db1b1a26b50c22_lg.jpeg
SYBORD, jugend
Slutpris450 SEK
SPEGELSKÄNK, tidigt 1900-tal, Jugend_1914c_lg.jpeg
SPEGELSKÄNK, tidigt 1900-tal, Jugend
Slutpris200 SEK
SOFFGRUPP, 1960/70-tal_1898a_lg.jpeg
SOFFGRUPP, 1960/70-tal
Slutpris100 SEK
PALL, furu_2221a_8db254f59b5228a_lg.jpeg
PALL, furu
Slutpris500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt_1907a_lg.jpeg
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt
Slutpris450 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-TAL, Gustaviansk stil, _1974a_8db1e5437da1885_lg.jpeg
HÖRNSKÅP, 1900-TAL, Gustaviansk stil,
Slutpris100 SEK
SKRIVBORD, med byrådel, USA_1904a_lg.jpeg
SKRIVBORD, med byrådel, USA
Slutpris100 SEK
KAPTENSSTOLAR, 6 st, tidigt 1900-tal_2182a_8db2542fa448bf6_lg.jpeg
Slutpris1 800 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft_2184a_8db25501c80b166_lg.jpeg
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft
Slutpris2 100 SEK
CHIFFONJE, 1800-talets slut_2187a_8db2ab12f27f382_lg.jpeg
CHIFFONJE, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
FÅTÖLJER, ett par_2199a_8db263170e54583_lg.jpeg
FÅTÖLJER, ett par
Slutpris350 SEK
KAPTENSSTOLAR, 8 st, tidigt 1900-tal_2183a_8db2542cad47594_lg.jpeg
KAPTENSSTOLAR, 8 st, tidigt 1900-tal
Slutpris1 900 SEK