3 BORD, 17/1800-tal, betsat trä

7326a_8dc4dae9241554b_med.jpeg
  • 7326a_8dc4dae9241554b_sm.jpeg
  • 7326d_8dc4dae970f1d9c_sm.jpeg
  • 7326e_8dc4dae9857d627_sm.jpeg
  • 7326b_8dc4dae931714f0_sm.jpeg
  • 7326c_8dc4dae94c3625c_sm.jpeg
  • 7326f_8dc4dae9a1c2702_sm.jpeg
  • 7326g_8dc4dae9bb806d8_sm.jpeg

balusterformade ben med kryss, sarg med låda, höjd 71, 176 x 86 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

  • Skick:skiva med slitage, åldersrelaterat slitage
  • Proveniens:Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK