350 BOKHYLLA, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal

7569a_8dc57d2cb0123d2_med.jpeg
  • 7569a_8dc57d2cb0123d2_sm.jpeg
  • 7569b_8dc57d2cd86c783_sm.jpeg
  • 7569c_8dc57d2cf8c3d9b_sm.jpeg
  • 7569d_8dc57d2d2c1578d_sm.jpeg
  • 7569e_8dc57d2d62400c5_sm.jpeg
  • 7569f_8dc57d2d904bf64_sm.jpeg

Stomme i furu med ekfaner, hö 220, 123x42cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK