110 SERVERINGSVAGN, Gernilol, "Dinett"

6884a_8dc392b1a2bb35e_med.jpeg
  • 6884a_8dc392b1a2bb35e_sm.jpeg
  • 6884d_8dc392b2040f667_sm.jpeg
  • 6884b_8dc392b1b620e73_sm.jpeg
  • 6884c_8dc392b1d0ac7ca_sm.jpeg
  • 6884e_8dc392b22a5c3c5_sm.jpeg
  • 6884f_8dc392b233fe399_sm.jpeg

Tyskland, 1900-talets andra hälft, ihopfällbar, stomme i metall med två hyllplan, stämpelmärkt, höjd 77, 67 x 41 cm

  • Proveniens:Svenska Handelsbanken, Kungsträdgårdgatan 1, Stockholm

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK