110 SERVERINGSVAGN, Gernilol, "Dinett"
Tyskland, 1900-talets andra hälft, ihopfällbar, stomme i metall med två hyllplan, stämpelmärkt, höjd 77, 67 x 41 cm
- Proveniens:Svenska Handelsbanken, Kungsträdgårdgatan 1, Stockholm
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |