302 SKRIVBORD, med byrådel, USA
Louis XVI - stil, 1900-tal, höjd 76, 190x51 cm
- Skick:Slitage, skador
- Proveniens:Hotel Holiday Inn, Memphis Tennesse
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |