BARSKÅP, "Stateroom petrol", Newport_1637a_8db0ab1c1e7dfb7_lg.jpeg
BARSKÅP, "Stateroom petrol", Newport
Slutpris15 500 SEK
BRUNO MATHSSON, fåtöljer, ett par, "Mina"_1475a_8db05253d781866_lg.jpeg
BRUNO MATHSSON, fåtöljer, ett par, "Mina"
Slutpris8 200 SEK
BORD, Stockholmsarbete, senbarock_1476a_8db0525dee2476f_lg.jpeg
BORD, Stockholmsarbete, senbarock
Slutpris21 000 SEK
FOLKE OHLSSON (1919-2002) fåtöljer ett par_1710a_8db0e9219607bb7_lg.jpeg
FOLKE OHLSSON (1919-2002) fåtöljer ett par
Slutpris10 000 SEK
FOLKE OHLSSON (1919-2002), Soffa, 1960-tal_1712a_8db0e923803f1c8_lg.jpeg
FOLKE OHLSSON (1919-2002), Soffa, 1960-tal
Slutpris100 SEK
KARMSTOLAR, ett par_1455a_8db05258098daa1_lg.jpeg
KARMSTOLAR, ett par
Slutpris2 000 SEK
ALGOT P TÖRNEMAN (1909-1993), Soffbord_1793a_8db10d4cdf9e357_lg.jpeg
ALGOT P TÖRNEMAN (1909-1993), Soffbord
Slutpris600 SEK
VICO MAGISTRETTI (1920-2006), stolar, 4 st_1813a_8db0f64cfda8365_lg.jpeg
18
VICO MAGISTRETTI (1920-2006), stolar, 4 st
Slutpris550 SEK
VICO MAGISTRETTI (1920-2006), stolar, 6 st_1814a_8db0f650fdced00_lg.jpeg
VICO MAGISTRETTI (1920-2006), stolar, 6 st
Slutpris750 SEK
SÄNGBORD/BYRÅER, Ett par_1765a_8db0f66edd442d6_lg.jpeg
SÄNGBORD/BYRÅER, Ett par
Slutpris1 500 SEK
MATBORD, CHARLES  RAY & EAMES_1454a_8db0904afb0f0cd_lg.jpeg
MATBORD, CHARLES RAY & EAMES
Slutpris4 200 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-talets mitt_1796a_8db10ed9257aed0_lg.jpeg
HÖRNSKÅP, 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
BRUNO MATHSSON, Pernilla, fåtölj_1686a_8db0e735700aba5_lg.jpeg
BRUNO MATHSSON, Pernilla, fåtölj
Slutpris1 700 SEK
MATBORD, 1970-tal, furu_1708a_8db0e74ceb0e7c7_lg.jpeg
MATBORD, 1970-tal, furu
Slutpris400 SEK
TIDNINGSSTÄLL, 1970-tal, furu_1711a_8db0f673dd9e91f_lg.jpeg
TIDNINGSSTÄLL, 1970-tal, furu
Slutpris300 SEK
VITRINSKÅP MED SKÄNK, Englesson_1636a_8db0e9100ad73a1_lg.jpeg
VITRINSKÅP MED SKÄNK, Englesson
Slutpris4 000 SEK
POTTSKÅP, England, 1800-tal_1477a_8db052ec145e971_lg.jpeg
POTTSKÅP, England, 1800-tal
Slutpris950 SEK
KARMSTOLAR, ett par, 1980-tal_1495a_8db0525079c541c_lg.jpeg
KARMSTOLAR, ett par, 1980-tal
Slutpris1 100 SEK
LARS E. LINDELL, FÄLLBORD_1501a_8db0524d8177b5b_lg.jpeg
LARS E. LINDELL, FÄLLBORD
Slutpris2 000 SEK
STOLAR, ett par, sk Leksandstolar_1458a_8db090495531133_lg.jpeg
STOLAR, ett par, sk Leksandstolar
Slutpris250 SEK
SALONGSBORD, 1920-tal, björk_1460a_8db052b6a18b906_lg.jpeg
SALONGSBORD, 1920-tal, björk
Slutpris400 SEK
CHIFFONJE, 1800-talets andra hälft_1543a_8db0e90253e9402_lg.jpeg
CHIFFONJE, 1800-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
KOMMOD.1800-talets slut_1545a_8db0aaf446b0543_lg.jpeg
KOMMOD.1800-talets slut
Slutpris400 SEK
BRUNO MATHSSON (1907-1988), fåtöljer_1490a_8db05eda7bfde77_lg.jpeg
BRUNO MATHSSON (1907-1988), fåtöljer
Slutpris550 SEK
KAMFERKISTA, Kina, 1900-tal_1491a_8db05edd19de6f2_lg.jpeg
KAMFERKISTA, Kina, 1900-tal
Slutpris500 SEK
SLAGBORD, Aase möbler, Norge_1492a_8db052f48a82508_lg.jpeg
SLAGBORD, Aase möbler, Norge
Slutpris2 800 SEK
BYRÅ, England, 1900-tal_1493a_8db0841db79ff0e_lg.jpeg
BYRÅ, England, 1900-tal
Slutpris300 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1960/70-tal_1516a_8db0ab26eacbdd5_lg.jpeg
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1960/70-tal
Slutpris350 SEK
STOLAR, 8 st, "Dolphin"_1673a_8db0dd6e8516e88_lg.jpeg
STOLAR, 8 st, "Dolphin"
Slutpris2 000 SEK
SOFFA, Bröderna Andersson, "Örenäs"_1634a_8db0b6e61c36e60_lg.jpeg
SOFFA, Bröderna Andersson, "Örenäs"
Slutpris2 500 SEK
SOFFA, Bröderna Andersson, "Örenäs"_1635a_8db0b6e9ae65d97_lg.jpeg
Slutpris2 000 SEK
FÅTÖLJ, Hans J Wegner_1786a_8db0f6636807877_lg.jpeg
FÅTÖLJ, Hans J Wegner
Slutpris13 000 SEK
KARMSTOL, tidigt 1800-tal_1584a_lg.jpeg
KARMSTOL, tidigt 1800-tal
Slutpris400 SEK
STOLAR, 4 st, sengustavianska_1598a_lg.jpeg
STOLAR, 4 st, sengustavianska
Slutpris3 400 SEK
SKÅP MED BYRÅUNDERDEL, 1800-talets början_1639a_8db0ab227f23128_lg.jpeg
SKÅP MED BYRÅUNDERDEL, 1800-talets början
Slutpris5 400 SEK
CANAPÉ, Broyhill Furniture, USA_1638a_8db0b6e44ca3489_lg.jpeg
CANAPÉ, Broyhill Furniture, USA
Slutpris6 200 SEK
SOFFBORD, Nordiska Kompaniet_1641a_8db0ab10b3bbde9_lg.jpeg
SOFFBORD, Nordiska Kompaniet
Slutpris200 SEK
SIDOBORD, 1900-tal_1654a_8db0aaecc96efdf_lg.jpeg
SIDOBORD, 1900-tal
Slutpris200 SEK
FÅTÖLJ MED FOTPALL, Casa Milano_1642a_8db0aafd390b2eb_lg.jpeg
FÅTÖLJ MED FOTPALL, Casa Milano
Slutpris150 SEK
MÅNBORD, ett par, 1800-talets andra hälft_1608a_lg.jpeg
MÅNBORD, ett par, 1800-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
RADIOGRAMMOFON MED BARSKÅP_1497f_8db084184a0db0e_lg.jpeg
RADIOGRAMMOFON MED BARSKÅP
Slutpris300 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets början_1499a_8db0841b20e1824_lg.jpeg
BOKHYLLA, 1900-talets början
Slutpris200 SEK
SOFFBORD, Danmark, 1960-tal_1698a_8db0e7429b87b8f_lg.jpeg
SOFFBORD, Danmark, 1960-tal
Slutpris650 SEK
SALONGSBORD, 1900-tal, Louis XV-stil_1620a_lg.jpeg
SALONGSBORD, 1900-tal, Louis XV-stil
Slutpris150 SEK
SJÖMANSKISTA, 1900-talets första hälft_1502a_8db052ed7590be5_lg.jpeg
SJÖMANSKISTA, 1900-talets första hälft
Slutpris1 300 SEK
SOFFGRUPP, 1960/70-tal_1515a_8db0b6eaf59b79a_lg.jpeg
SOFFGRUPP, 1960/70-tal
Slutpris500 SEK
STOL, 1700-tal, senbarock_1689a_8db0dd6ba79a241_lg.jpeg
STOL, 1700-tal, senbarock
Slutpris1 500 SEK
BORD, 1700-tal, furu och ek_1690a_8db0e731f399a0e_lg.jpeg
BORD, 1700-tal, furu och ek
Slutpris900 SEK