1 ARNE JACOBSEN, fåtölj, "Ägget"

ARNE JACOBSEN, fåtölj, "Ägget"
  • ARNE JACOBSEN, fåtölj, "Ägget"

Egg Chair, Fritz Hansen, Danmark, Brun skinnklädsel, lös skinnklädd dyna, på fyrdelad centralfot av aluminium, märkt och numrerad, Fritz Hansen, 5350533OKWT, sitthöjd 40, totalhöjd 103, bredd 87, djup 75

  • Skick:bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.