23 STOLAR, 6 st, Gustavianska, 1700-tal

4442a_8dbb06b445cc014_med.jpeg
  • 4442a_8dbb06b445cc014_sm.jpeg
  • 4442i_8dbb06b474e80cf_sm.jpeg
  • 4442b_8dbb06b44b2e8b5_sm.jpeg
  • 4442c_8dbb06b4496be25_sm.jpeg
  • 4442d_8dbb06b45eccc81_sm.jpeg
  • 4442e_8dbb06b46b49cd2_sm.jpeg
  • 4442f_8dbb06b466beb75_sm.jpeg
  • 4442g_8dbb06b45233310_sm.jpeg
  • 4442h_8dbb06b459285f3_sm.jpeg
  • 4442j_8dbb84de809ef74_sm.jpeg
  • 4442k_8dbb84de7a3d656_sm.jpeg

Snarlika, svenska modellen, vitmålade

  • Skick:Vissa med kompletteringar och lagningar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.