485 STOLAR, 4 st, 1960-tal, "Calypso"
Ikea, svartlackerad trästomme med flätade sitsar, sitthöjd ca 46, tot hö ca 90, br ca 43 cm
- Skick:Bruksslitage, 2 st med delvis trasig sits
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |