52 MINDRE BORD, KINA, 1900-TAL
svart lack, dekor av blommor och påfåglar i guld och röd lack, höjd 42, 48 x 48 cm
- Skick:bruksslitage
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |