420 ZANETTI, ITALIEN, 1900-talets början

3126a_8db50964d1b2a3c_med.jpeg
  • 3126a_8db50964d1b2a3c_sm.jpeg
  • 3126b_8db50964dae0286_sm.jpeg
  • 3126c_8db5543a680e862_sm.jpeg
  • 3126d_8db5543a674dacb_sm.jpeg
  • 3126e_8db5543a6dbdfd6_sm.jpeg
  • 3126f_8db5543a7291bb5_sm.jpeg

2 st, landskap med romerska ruiner, olja på duk, signerade, bildmått 34 x 49 cm vardera, förgyllda ramar

  • Skick:ramskador

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK