420 ZANETTI, ITALIEN, 1900-talets början
2 st, landskap med romerska ruiner, olja på duk, signerade, bildmått 34 x 49 cm vardera, förgyllda ramar
- Skick:ramskador
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |