11 YNGVAR SANDSTRÖM, sidobord
ett par, 1960/70-tal, Seffle, Säffle, teak, höjd 52, 70 x 70 cm
- Proveniens:Werner Vögeli
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |