19 TOR OTTO FREDLIN (1890-1955), Olja på duk

3032a_8db5093fc36720f_med.jpeg
  • 3032a_8db5093fc36720f_sm.jpeg
  • 3032b_8db5093fbc65e5a_sm.jpeg
  • 3032c_8db5093fb5c0ea9_sm.jpeg
  • 3032d_8db5093fd03e54e_sm.jpeg

Komposition med träd, signerad 1925, Bildmått 46 x 39 cm

  • Skick:Ram med färgbortfall

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK