54 TORBJÖRN AFDAL, (1917-1999) KARO
1950/60-tal,modulsoffa, del av, Bruksbo, Norge, teak, dynor och rygg saknas, höjd 33, höjd med uppsats 53, 250x 71 cm
- Skick:bruksslitage, dynor och rygg saknas
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |