8 TORBJÖRN AFDAL, (1917-1999) soffbord
"Taiwan", Bruksbo, Haug Snekkeri, Norge, 1960-tal, teak,höjd 48, 173x 64 cm
- Skick:bruksslitage
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |