319 SOFFA, Frankrike, 18/1900-tal

2798a_8db47de34f2771b_med.jpeg
  • 2798a_8db47de34f2771b_sm.jpeg
  • 2798b_8db47de3566ab84_sm.jpeg
  • 2798c_8db47de32e5c892_sm.jpeg
  • 2798d_8db47de382142bf_sm.jpeg
  • 2798e_8db47de37c32fec_sm.jpeg
  • 2798f_8db47de39672c99_sm.jpeg
  • 2798g_8db47de3851ed83_sm.jpeg

Louis XVI-stil, förgylld, längd 120 cm

  • Skick:slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK