64 SKRIVBORD MED 2 LÅDOR
1800-tal, mahogny, delvis skinnklädd skiva, höjd 74, 121 x 56 cm
- Proveniens:Werner Vögeli
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |