391 S.V.JAKUSHEVA (Ryssland född 1961)

3101a_8db509231463c77_med.jpeg
  • 3101a_8db509231463c77_sm.jpeg
  • 3101b_8db509238558643_sm.jpeg
  • 3101c_8db509230ce8c6a_sm.jpeg
  • 3101d_8db50923870d7ae_sm.jpeg
  • 3101e_8db5092383a4229_sm.jpeg

"Gammal båt", utförd 1988, signerad, olja på duk, bildmått 65 x 109 cm, ram saknas

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK