296 OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal
blomsterstilleben, signerad Suzanne 26 mars 1935, akvarell, förgylld ram 1800-tal, rammått 60x 52 cm
- Skick:ram med skador
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |