402 OIDENTIFERAD KONSTNÄR, oljemålning

3102a_8db50947943ecf5_med.jpeg
  • 3102a_8db50947943ecf5_sm.jpeg
  • 3102b_8db509478dcd22e_sm.jpeg
  • 3102c_8db50947a7825a5_sm.jpeg
  • 3102d_8db5094796e6a80_sm.jpeg

Ryssland 1900-tal, kvinnofigur, signerad, olja på papp, etikettmärkt Natascha' s gallery, London, bildmått 58 x 38 cm

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK