116 HENRIK STUNZ (1885-1966)

2794a_8db47de65ee4c39_med.jpeg
  • 2794a_8db47de65ee4c39_sm.jpeg
  • 2794b_8db47de67d58f7a_sm.jpeg
  • 2794c_8db47de670302f8_sm.jpeg
  • 2794d_8db47de6680d09f_sm.jpeg

"Svedjebränning", signerad -47, olja på duk, bildmått 39 x 46 cm

  • Proveniens:Werner Vögeli

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK