175 DAMSKRIVBORD, Österbotten Finland
Härstammar från Kauhava, 1800-tal, originalmålad ädelträimitation, 5 lådor, höjd 71, 100 x 65 cm
- Skick:slitage
- Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |