121 BORD med lådor och hyllor

2914a_8db4ca9da778e72_med.jpeg
  • 2914a_8db4ca9da778e72_sm.jpeg
  • 2914b_8db4ca9daec8e79_sm.jpeg
  • 2914c_8db4ca9da5160e4_sm.jpeg
  • 2914d_8db4ca9da6e7dae_sm.jpeg
  • 2914e_8db4ca9da4e1b68_sm.jpeg
  • 2914f_8db4ca9db67da2c_sm.jpeg

1930-tal, Art Deco, bonad björk, björk och med flertal träslag, höjd 58, 60x 60 sm

  • Skick:slitage

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK