343 ANDERS HELLER, etsning

3058a_8db50936a3894a7_med.jpeg
  • 3058a_8db50936a3894a7_sm.jpeg
  • 3058b_8db5093696b5973_sm.jpeg
  • 3058c_8db50936a2541ba_sm.jpeg
  • 3058d_8db50936fb00f20_sm.jpeg

"Ateljeinteriör", signerad, bildmått 24 x31 cm

  • Skick:gulnad

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK