OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England 18/1900-tal
Slutpris3 200 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK
EDWARD WESSON (1910-1983)
EDWARD WESSON (1910-1983)
Slutpris800 SEK
ÄLDRE GRAFISKT BLAD 16/1700-tal
Slutpris1 500 SEK
SALVADOR DALI, (1904-1989) "Cheval Royal"
Slutpris5 200 SEK
FARTYGSPORTRÄTT,  "S/S Norman
FARTYGSPORTRÄTT, "S/S Norman
Slutpris700 SEK
MAX BRÛNNING (1887-1968)
MAX BRÛNNING (1887-1968)
Slutpris800 SEK
MAX BRÛNNING (1887-1968)
MAX BRÛNNING (1887-1968)
Slutpris850 SEK
NISSE ZETTERBERG (1910-1986)
NISSE ZETTERBERG (1910-1986)
Slutpris950 SEK
Slutpris600 SEK
Slutpris3 600 SEK
Slutpris550 SEK
Slutpris1 100 SEK
Slutpris250 SEK
Slutpris1 900 SEK
Slutpris150 SEK
FARTYGSPORTRÄTT, skeppet "Baltimore" USA
Slutpris1 000 SEK
LENNART GRAM (1910-1996)
LENNART GRAM (1910-1996)
Slutpris100 SEK
S.J. HUNTER, England
S.J. HUNTER, England
Slutpris700 SEK
EVALENA MARTINSON (FÖDD -62)
EVALENA MARTINSON (FÖDD -62)
Slutpris350 SEK
H NIELSEN, Fiskeläger med båtar
Slutpris850 SEK
AXEL TALLBERG (1860-1928)
AXEL TALLBERG (1860-1928)
Slutpris500 SEK
AXEL TALLBERG (1860-1928)
AXEL TALLBERG (1860-1928)
Slutpris500 SEK
Slutpris750 SEK
MONOGRAMISTEN CS, olja på papp
Slutpris550 SEK
NILS ANDERSSON, 1900-tal
NILS ANDERSSON, 1900-tal
Slutpris600 SEK
HJÖRDIS LINDBLAD (1909-1971)
HJÖRDIS LINDBLAD (1909-1971)
Slutpris100 SEK
LARS GYNNING, (1920-2003)
LARS GYNNING, (1920-2003)
Slutpris250 SEK
EINAR JOLIN, (1890-1976) färglitografi
Slutpris250 SEK
FARTYGSPORTRÄTT, S/S "City of New York",
Slutpris650 SEK
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 2st,
ÄLDRE GRAFISKA BLAD, 2st,
Slutpris1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), akvarell
Slutpris1 100 SEK
GUNILLA BARDANZELLU (1943-2014), olja på pannå
Slutpris450 SEK
F MAGNUSSON, 1900-tal
F MAGNUSSON, 1900-tal
Slutpris700 SEK
GUNILLA BARDANZELLU (1943-2014), akvarell
SlutprisInga bud
Slutpris750 SEK
MONOGRAMISTEN J.O.W., tidigt 1900-tal
Slutpris550 SEK
GUNILLA BARDANZELLU, (1943-2014), akvarell
Slutpris550 SEK
SVEN OLOV EHRÈN, (1927-2004)
SVEN OLOV EHRÈN, (1927-2004)
Slutpris300 SEK
ERNST KLINGVALL, (1900-tal)
ERNST KLINGVALL, (1900-tal)
Slutpris100 SEK
HELENA BRUUN (1920-1999), Finland
Slutpris300 SEK
Slutpris300 SEK
BENGT RITON (1945-1994)
BENGT RITON (1945-1994)
Slutpris1 600 SEK
JENNIFER WIKMAN-RANELID (Född 1988), olja
Slutpris1 500 SEK
FARTYGSPORTRÄTT, England
FARTYGSPORTRÄTT, England
Slutpris850 SEK
LARS LARSSON (1920-tal) akvarell
Slutpris1 700 SEK
TORSTEN SCHONBERG
TORSTEN SCHONBERG
Slutpris200 SEK
UNIFORMSPLANSCHER, 2 st
UNIFORMSPLANSCHER, 2 st
Slutpris250 SEK