28 VRILSKÅL, daterad 1747,

1868a_8db1be31751e4ad_med.jpeg
  • 1868a_8db1be31751e4ad_sm.jpeg
  • 1868c_8db1be3188b3bb1_sm.jpeg
  • 1868b_8db1be316f63662_sm.jpeg
  • 1868d_8db1be31814ed51_sm.jpeg

märkt med bomärken, höjd 12, 39x32 cm

  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK