297 TRÄMORTLAR, ca 12 st 1800-tal

2159a_8db247846485cae_med.jpeg
  • 2159a_8db247846485cae_sm.jpeg
  • 2159b_8db247848eba09f_sm.jpeg
  • 2159c_8db2478461e1c36_sm.jpeg
  • 2159d_8db247846b53159_sm.jpeg
  • 2159e_8db247844e1efbe_sm.jpeg
  • 2159f_8db2478478c2284_sm.jpeg
  • 2159g_8db2478465f2f2f_sm.jpeg

i parti, olika träslag

  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK