186 ROLAND SVENSSON (1910-2003)
"Kalle Andersssons bod, Gillöga", utförd 1936, signerad, litografi, bildmått 44 x 61 cm
- Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |