142 ROLAND SVENSSON (1910-2003)

2012a_8db23c91198065f_med.jpeg
  • 2012a_8db23c91198065f_sm.jpeg
  • 2012b_8db23c90e8fb52b_sm.jpeg
  • 2012c_8db23c91167923d_sm.jpeg

"Tornesund vid hösttid", signerad, provtryck, färglitografi, bildmått 35 x 49 cm

  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
*Följerätt tillkommer