142 ROLAND SVENSSON (1910-2003)
"Tornesund vid hösttid", signerad, provtryck, färglitografi, bildmått 35 x 49 cm
- Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |