141 ROLAND SVENSSON (1910-2003)

2011a_8db23c8ead771c1_med.jpeg
  • 2011a_8db23c8ead771c1_sm.jpeg
  • 2011b_8db23c8f499cd55_sm.jpeg
  • 2011c_8db23c8e11b0046_sm.jpeg
  • 2011d_8db23c8e6b670b7_sm.jpeg
  • 2011e_8db23c8e0bedd34_sm.jpeg

"Oskyddad hamn, Foula", Shetlandsöarna, signerad och numrerad 205/220, färglitografi, bildmått 35 x 28 cm

  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
*Följerätt tillkommer