62 PRÄSTGÅRDSBÄNK, 1800-talets mitt

1948a_8db1f1e504f2ed3_med.jpeg
  • 1948a_8db1f1e504f2ed3_sm.jpeg
  • 1948b_8db1f1e4fb68b76_sm.jpeg
  • 1948c_8db1f1e4ae06ce5_sm.jpeg
  • 1948d_8db1f1e4e81a96d_sm.jpeg
  • 1948e_8db1f1e4c5c8329_sm.jpeg
  • 1948f_8db1f1e4fcfb8a8_sm.jpeg
  • 1948g_8db1f1e4b237157_sm.jpeg
  • 1948h_8db1f1e4ed0f138_sm.jpeg
  • 1948i_8db1f1e4ff36ddf_sm.jpeg

målad i ädelträimitation med svart sits, längd 258 cm

  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK