166 PARTI ÄLDRE SNICKERIVERKTYG

2029a_8db2493540cf8f2_med.jpeg
  • 2029a_8db2493540cf8f2_sm.jpeg
  • 2029b_8db2493584e0b2e_sm.jpeg
  • 2029c_8db2493558ce745_sm.jpeg
  • 2029d_8db2493573eb890_sm.jpeg
  • 2029e_8db249356859053_sm.jpeg
  • 2029f_8db249353487c45_sm.jpeg
  • 2029g_8db24935882fe20_sm.jpeg

Tlllhörande timmerman till sjöss, 18/1900-tal

  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK