126 NISSE ZETTERBERG (1910-1986)

2005a_8db26d022f763b7_med.jpeg
  • 2005a_8db26d022f763b7_sm.jpeg
  • 2005b_8db26d0189e7eb6_sm.jpeg
  • 2005c_8db26d021726732_sm.jpeg
  • 2005d_8db26d025042627_sm.jpeg
  • 2005e_8db26d031126471_sm.jpeg
  • 2005f_8db26d028c60a95_sm.jpeg
  • 2005g_8db26d024b7561e_sm.jpeg
  • 2005h_8db26d03372c370_sm.jpeg
  • 2005i_8db26d02df255ed_sm.jpeg
  • 2005j_8db26d035c257f0_sm.jpeg

5 st litografier ur mappen "5 steg mot sommaren", samtliga signerade 1979, varierande mått

  • Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar

Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
*Följerätt tillkommer