201 NILS ANDERSSON, 1900-tal
Julmarknad på Stortorget, Gamla Stan, Stockholm, signerad, olja på pannå, bildmått 45 x 35 cm
- Proveniens:Gunnar Bengtssons samlingar
Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |